Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei.

Da kan jeg bevege meg inn hit. Har lest mye men aldri skrevet.

Er 27 år, har en samboer på 27 og en datter og en hund.

Har nå tatt 5 positive tester og begynner endelig å tro på at jeg faktisk er gravid :-) Er 4 uker på vei. Har mest lyst å rope det ut til hele verden men må nok vente litt :-P

Hvor lenge ventet dere?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Gratulerer med spire DaTuMa! :)

 

Her fortalte vi det til de nærmeste når jeg var rundt 6-8 uker grunnet litt praktiske årsaker. Fortalte det til sjefene mine og kollegaer etter at jeg hadde vært på tidlig UL og sett et lite nurk med bankende hjerte osv.

 

Ellers har jeg tenkt å vente til 1. desember (om jeg klarer å holde på det så lenge) Er over i 2.trimester førstkommende fredag.

Skrevet

Gratulerer!

 

Her fortalte vi det til foreldrene vaare naar jeg var 5-6 uker. Sier det til resten av verden rundt jul eller paa nyaaret.

Skrevet

Gratulerer så mye med den lille i magen :-):-)

Vi fortalte det til min mor og far, søster og bror allerede da testen viste positiv, var da 4 uker på vei. Grunnen til det var at de bor så nærme, og jeg er der borte hver dag fordi hestene mine står hos de, og da synes jeg det var greit de visste om det, tilfelle jeg skulle bli dårlig. Har også leddgikt.

Fortalte noen i familien til samboer for en uke siden, mens resten av folket skal få vite det etter den 10 desember, da vi er 12 fullgåtte uker :-)

Skrevet

Takk :-)

Jeg tenkte å vente til julaften. Pakke inn diverse bestemor og bestefar ting og se om de tar hintet, hehe. Da er jeg 10 uker, litt tidlig men en fin julegave da.

Skrevet

Eg sier det nok nå når eg e 10 uker på tirsdag, kan miste senere og å det e så mangen som vett vi ikke kan få barn uten hjelp at det blir berre kjekt å få sakt det nå. Skulle egentlig ta det i desember men orke ikke å være redd for å bli tatt på fersken:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...