blid frøken :) Skrevet 14. november 2012 #1 Skrevet 14. november 2012 Står her og pakker julegavene. Må være tidlig ute siden terminen er 25.nov og usikker på ks. Skal skrive navn på til/fra-lappene, men merker jeg kvier meg for å sette på minstemann. Tenk hvis ikke fødselen går bra? Tenk hvis han er alvorlig syk og ikke overlever? Uff, mange vonde tanker. Tror jeg gikk på en smell sist jul når jeg måtte forandre merkelappene der vi skulle fortelle familien at vi ventet en liten, men mistet rett før jul. Det å forandre lappene med tårene strømmende var ingen god opplevelse. Jeg veit ikke helt hva jeg ville med dette innlegget, men det måtte bare ut.
Turtelduen Skrevet 14. november 2012 #2 Skrevet 14. november 2012 Ser den. Men kan du ikke bare la det være plass nok til lillegutt sitt navn da? Så kan du påføre det etter ks og alt er ok?
Trio? Skrevet 14. november 2012 #3 Skrevet 14. november 2012 Hei Vi var litt samme situasjon i fjor - minsten var ikke født når gavene skulle deles ut. Så jeg skrev i fra alle oss... Vet ikke om du synes det er riktig for deg, men du kan sikkert komme på din egen måte å inkludere alle sammen i familien. Og det går nok helt sikkert bra med dere i fødselen! Ønsker dere riktig lykke til!!!
blid frøken :) Skrevet 14. november 2012 Forfatter #4 Skrevet 14. november 2012 Jeg har skrivd fra ....gjengen o.l., men noen av gavene skal egentlig bare være fra han eller han og søsteren. Tror bare jeg må vente med de. Føler det skal bringe ulykke hvis jeg skriver han på.
Gjest Mammantil2prinser Skrevet 15. november 2012 #5 Skrevet 15. november 2012 Hvis du kvier deg så vent Termin er jo 1.mnd før jul, så lang tid tar det ikke å putte et navn å to på gavene! kan til og med gjøres på julaften det
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå