Malene79 Skrevet 13. november 2012 #1 Skrevet 13. november 2012 Heisann! Jeg har en liten på 1/2 år, som gjerne vil ha pupp en til to ganger om natten. Problemet her er at det er håpløst å amme, rape/gulpe og så legge henne igjen. Tar vanligvis 1-2 timer å få henne til å sove. Noen andre som opplever det samme, eller har noen gode råd å komme med?
lille-my-april Skrevet 16. november 2012 #2 Skrevet 16. november 2012 Jeg opplever ikke at han kun vil ha en til to ganger om natten i alle fall. Det er minimun tre (og da er jeg heldig). Han sovner igjen med en gang, og trenger ikke rape/gulpe. Ingen gode råd her dessverre... Eneste er vel det du sikkert vet allerede: lite lys på ved amming om natten og ikke snakking osv..
Ina.89 Skrevet 16. november 2012 #3 Skrevet 16. november 2012 Samme her. Vår lille jente er 1 mnd og b
Ina.89 Skrevet 16. november 2012 #4 Skrevet 16. november 2012 Samme her. Vår lille jente er 1 mnd og våkner for mat 2 ganger om natten og er håpløs å amme og det tar alt i fra 30 min til 2 timer før vi sover igjen. For oss har det hjulpet å gi flask i tillegg til amming slik at hun er god og mett og sove godt Og i tillegg lite belysning og lite snakking.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå