Mamma til to guttegull Skrevet 12. november 2012 #1 Skrevet 12. november 2012 Noen som har et godt tips til oss? Vi ønsker å ha med barna våre ( 5 mndr og 2,5 år) på spa. Vi bør på østlandet og de fleste stedene har 16 og 20 års aldersgrense.
Anonym bruker Skrevet 12. november 2012 #2 Skrevet 12. november 2012 Hvorfor vil dere ha med 2 barn under 3 år på spa? Hva får de ut av det? Spahotell er stille steder fylt med harmoni og det finnes ikke barneaktiviteter som plaskebasseng, sklier eller barnemeny (eller andre barn å leke med). På spa skal man slappe av, spise gourmetmat og få massasje. Jeg hadde blitt rimelig irritert om to småbarn løp rundt og hvinte mens jeg prøvde å slappe av med et rolig boblebad etter en spabehandling. Nei, ta med ungene på badeland hvor de faktisk vil få det moro og få dere heller barnevakt en helg om dere voksne vil på spa! Anonym poster: 0289d7a26baf184eefcd6d9c38a1f43a
It's all about me Skrevet 12. november 2012 #3 Skrevet 12. november 2012 (endret) Vet du hva spa er egentlig? Det er en grunn til at det er aldersgrense, så små barn har ingenting på spa å gjøre. Både for dems egen skyld og for de andre gjestene som har betalt dyrt for å slappe av i fred og ro. Signerer forøvrig alt det #2 sier. Endret 12. november 2012 av It's all about me!
me_87 Skrevet 12. november 2012 #4 Skrevet 12. november 2012 Helt enig med de to andre her! Unger har ingenting på spa å gjøre.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå