Gå til innhold

4-6 måneder


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvordan ser soverutinene ut? Eller sånn ca. da?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jenta mi sover fra 21 til 09 ca, også har hun noen små dupper etter mat mi lek så dagen, og en litt lengre:-) Jeg har ikke mangel på søvn for å si det sånn;-)

Skrevet

Min er 5 mnd og han legger seg for kvelden mellom kl.18 og 18.30. Våkner for mat mellom 01 og 03 en gang. Så våkner han for dagen mellom 04!!!!! og 06. Først de siste dagene har har begynt å våkne så sinnsykt tidlig... Styrer litt med tenner, så håper det er derfor...blir trøtt av å starte dagen så grasalt tidlig ;)

 

Han har 3-4 lurer i løpet av dagen, som kan vare alt fra 1/2 time til 2 1/2t.

Skrevet

gutten min er akkurat 5 mnd, han legger seg for kvelden 21.00 å står opp va 10.00 han har en dupp fra 11.30-13.30 og en fra 15.30-18.00. noen ganger såver han litt mindre på den første duppen og da blir alt forskjøvet litt, så da har han ofte 1 times tid rundt 7 også. har han en dupp i 7 tiden er han somregel ikke i seng før nermere 22.

Skrevet

Mini er 6 mnd og tar kvelden 18.30. Våkner 1-2 ganger for mat. Sover til 08-09. Har 1-2 dupper på dagtid

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...