Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Gutten min på 6 uker sover som regel 4-5 timer i strekk i første pulje, så våkner han ca hver 2-3 time for mer mat.

På natten føler jeg det går veldig bra og er veldig likt.

Han vil stå opp ca i 9 tiden, og legger han i 21 tiden ca.

 

Men på dagen sover han mindre. Akkurat som om han ikke helt får roen til å sove desverre. Men han er heldigvis snill uansett. Han sutrer ikke hele natten. Sover sånn 1-3 timer litt her og der på dagen. Og han spiser ca hver 2 time.

 

I gåt natt la jeg han faktisk kl 22. Så våknet jeg 04:30 med melkespreng, og lillegutt sov forsatt. Så da vekket jeg han for å mate han. Vet ikke hvor lenge han hadde sovet hvis ikke

Vi har nå endelig begynt å få noen rutiner her hjemme med lillegutt på 10 uker. Han legger seg rundt kl 18 og sover da natten igjennom med unntak av amming hver 3 time. Vi står opp rundt kl 7 og har ca. 3 dupper igjennom dagen, alt fra 30 min til 2 timer. Han sover mye bedre ute i vognen sin enn inne, så det blir et par turer om dagen.

Har ingen faste rutiner enda, og min sønn er 2 måneder :) Men vi pleier å legge oss kl 21-22, og så opp kl 12. Han sover godt gjennom natta, og sover 3-4 timer i strekk. En gang sov han hele 5 timer i strekk!

Om dagen sover han ikke :o Eneste hvis jeg tar han med ut å triller. Synes det er veldig rart at han ikke sover fra 12 om dagen til 22 om kvelden.. :/

Om dagen spiser han hver 1-2 time :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...