Anonym bruker Skrevet 2. november 2012 #1 Skrevet 2. november 2012 Endelig ett lite lysglimt, måtte bare vare.... Har ei datter på 16 mndr etter ivf, Har vært i gamet i 12 år. Ønsket oss sØsken til snuppa og gleden var stor da vi i sommer ble gravide etter fryseforsØk. Men dette sv.skapet ble ikke langvarig, endet i SA uke 9. og sorgen var stor. Hatt 5 aborter tidligere men denne var tung å svelge. Bestemte oss raskt for ett nytt forsØk, Og jamen lyste ikke testen positiv i dag tidlig. TØr ikke slippe jubelen lØs for vet at ting kan skje, Men gleder oss over at vi nå er gravide. Jeg har også denne gangen brukt kvantemedisin i forkant og har tro på den. noe andre også kan prØve:) jeg har Gonal F 450 IE og 2 stk Orgalutran som jeg ikke har bruk for, så hvis noen vil kjØpe så si ifra til meg. Jeg Ønsker alle her inne masse lykke til og ikke gi opp. det er vi ett levende bevis på. Klem sunsen
CarmaCameleon Skrevet 2. november 2012 #2 Skrevet 2. november 2012 MASSE lykke til! Jeg håper så inderlig at denne graviditeten blir flott <3
BubbleBee Skrevet 2. november 2012 #3 Skrevet 2. november 2012 Bare slapp av og ta vare på deg selv de neste ukene. Fortjener det nå Dette går sikkert så fint så! Gratulerer så mye med positiv test!
Sanna :o) Skrevet 2. november 2012 #4 Skrevet 2. november 2012 Gratulerer!! :D Og masse lykke til!! :D
Nurse77 Skrevet 2. november 2012 #5 Skrevet 2. november 2012 Endelig ett lite lysglimt, måtte bare vare.... Har ei datter på 16 mndr etter ivf, Har vært i gamet i 12 år. Ønsket oss sØsken til snuppa og gleden var stor da vi i sommer ble gravide etter fryseforsØk. Men dette sv.skapet ble ikke langvarig, endet i SA uke 9. og sorgen var stor. Hatt 5 aborter tidligere men denne var tung å svelge. Bestemte oss raskt for ett nytt forsØk, Og jamen lyste ikke testen positiv i dag tidlig. TØr ikke slippe jubelen lØs for vet at ting kan skje, Men gleder oss over at vi nå er gravide. Jeg har også denne gangen brukt kvantemedisin i forkant og har tro på den. noe andre også kan prØve:) jeg har Gonal F 450 IE og 2 stk Orgalutran som jeg ikke har bruk for, så hvis noen vil kjØpe så si ifra til meg. Jeg Ønsker alle her inne masse lykke til og ikke gi opp. det er vi ett levende bevis på. Klem sunsen Gratulerer så mye!!:-))
Supersnusken Skrevet 2. november 2012 #6 Skrevet 2. november 2012 Endelig ett lite lysglimt, måtte bare vare.... Har ei datter på 16 mndr etter ivf, Har vært i gamet i 12 år. Ønsket oss sØsken til snuppa og gleden var stor da vi i sommer ble gravide etter fryseforsØk. Men dette sv.skapet ble ikke langvarig, endet i SA uke 9. og sorgen var stor. Hatt 5 aborter tidligere men denne var tung å svelge. Bestemte oss raskt for ett nytt forsØk, Og jamen lyste ikke testen positiv i dag tidlig. TØr ikke slippe jubelen lØs for vet at ting kan skje, Men gleder oss over at vi nå er gravide. Jeg har også denne gangen brukt kvantemedisin i forkant og har tro på den. noe andre også kan prØve:) jeg har Gonal F 450 IE og 2 stk Orgalutran som jeg ikke har bruk for, så hvis noen vil kjØpe så si ifra til meg. Jeg Ønsker alle her inne masse lykke til og ikke gi opp. det er vi ett levende bevis på. Klem sunsen Gratulerer så mye! Bare litt nysgjerrig...hva er kvantemedisin? Aldri hørt om før, hvordan virker det?
mosmo Skrevet 3. november 2012 #7 Skrevet 3. november 2012 Endelig ett lite lysglimt, måtte bare vare.... Har ei datter på 16 mndr etter ivf, Har vært i gamet i 12 år. Ønsket oss sØsken til snuppa og gleden var stor da vi i sommer ble gravide etter fryseforsØk. Men dette sv.skapet ble ikke langvarig, endet i SA uke 9. og sorgen var stor. Hatt 5 aborter tidligere men denne var tung å svelge. Bestemte oss raskt for ett nytt forsØk, Og jamen lyste ikke testen positiv i dag tidlig. TØr ikke slippe jubelen lØs for vet at ting kan skje, Men gleder oss over at vi nå er gravide. Jeg har også denne gangen brukt kvantemedisin i forkant og har tro på den. noe andre også kan prØve:) jeg har Gonal F 450 IE og 2 stk Orgalutran som jeg ikke har bruk for, så hvis noen vil kjØpe så si ifra til meg. Jeg Ønsker alle her inne masse lykke til og ikke gi opp. det er vi ett levende bevis på. Klem sunsen Ja jeg ble også nysgjerrig, jeg sliter å bli gravid men hva er kvantemedisin?
sunsen Skrevet 5. november 2012 #8 Skrevet 5. november 2012 Kvantemedisin hjelper dine egne celler til å bli "friske". Stiumlerer så de kommer i balanse . Foregår via elektroder som sitter rundt hode, håndledd og ankler. Kjenner ingenting. Så spør behandleren div spørsmål og jeg ble overrasket over hvor mye han kunne om meg utifra de parametrene han fikk opp. Ble gravid med snuppa å når jeg hadde det. Så hadde jeg det ved fryseforsøk og sommer og ble gravid men mistet.. Også gravid igjen nå etter ny runde. Filosofien bak kvante er at det kroppen selv har gjort feil skal kroppen selv fikse. Høres litt rart ut men har to andre venninner som også ble gravid etter denne behandling. Jeg merner bestemt det er verdt å prøve og har stor tro på at denne hjalp oss. Kan søke kvantemedisin også, finner masse på nettet. Lykke til!!!
mangesommerfuglerimagen Skrevet 5. november 2012 #9 Skrevet 5. november 2012 Så flott, lykke til og gratulerer til dere!
En til, please. Skrevet 5. november 2012 #10 Skrevet 5. november 2012 Gratulerer og håper virkelig det er en sterk, standhaftig spire som har flyttet inn!
Lilja77 Skrevet 5. november 2012 #11 Skrevet 5. november 2012 Endelig ett lite lysglimt, måtte bare vare.... Har ei datter på 16 mndr etter ivf, Har vært i gamet i 12 år. Ønsket oss sØsken til snuppa og gleden var stor da vi i sommer ble gravide etter fryseforsØk. Men dette sv.skapet ble ikke langvarig, endet i SA uke 9. og sorgen var stor. Hatt 5 aborter tidligere men denne var tung å svelge. Bestemte oss raskt for ett nytt forsØk, Og jamen lyste ikke testen positiv i dag tidlig. TØr ikke slippe jubelen lØs for vet at ting kan skje, Men gleder oss over at vi nå er gravide. Jeg har også denne gangen brukt kvantemedisin i forkant og har tro på den. noe andre også kan prØve:) jeg har Gonal F 450 IE og 2 stk Orgalutran som jeg ikke har bruk for, så hvis noen vil kjØpe så si ifra til meg. Jeg Ønsker alle her inne masse lykke til og ikke gi opp. det er vi ett levende bevis på. Klem sunsen Gratulerer så mye, krysser fingrene for at alt går bra!!! :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå