Anonym bruker Skrevet 1. november 2012 #1 Skrevet 1. november 2012 Jeg har nettopp blitt forelska i Converse, men de er så kalde nå utover. Så liker jeg Dr Martens litt, men er samtidig usikker. Jeg har ikke en klassisk eller pynta stil, men vet ikke om man burde ha veldig rocka stil for å passe Doc sko? Jeg er litt midt imellom kanskje.. Litt udefinert laidback..
Soon to be mum Skrevet 1. november 2012 #3 Skrevet 1. november 2012 Jeg elsker dem, og trenger noen nye snarest egentlig.
what a drittkjerring Skrevet 1. november 2012 #4 Skrevet 1. november 2012 De er superkule! Venninnen min ble overøst med kommentarer da vi gikk i byen forleden. Hun hadde på seg noen vinrøde Martens. Har lyst på selv faktisk:)
Anonym bruker Skrevet 1. november 2012 #5 Skrevet 1. november 2012 jeg hadde mange par da de var moderne på 90-tallet. Synes de er like kule fortsatt, men nå er litt for gammel synes jeg. Eller later som, egentlig er jeg sur fordi jeg kvittet meg med alle parene for bare 5 år siden, da hadde de ligget og samlet støv i flere år ... Jeg burde visst bedre, alt blir jo moderne igjen bare det går lang nok tid.
Anonym bruker Skrevet 1. november 2012 #6 Skrevet 1. november 2012 Takk for tilbakemld! Men er det bare de ankelhøye standrd som er kule, eller de høye med glidelås på sida også? Og funker de selv om de sitter løst rundt leggen?
Anonym bruker Skrevet 1. november 2012 #7 Skrevet 1. november 2012 Yeah!!!!! 90-tallet!!! Var barn på 90-tallet og grunge-stilen er den diggeste. Dritkult!
frk Nilsen Skrevet 1. november 2012 #8 Skrevet 1. november 2012 Det er vel 8-hulls som er de "orginale"? det var i allefall viktig på 90tallet Kjøp de som du liker! Om det er de høye eller de som er hakket kortere. Legg i en ullsåle og ha på ullsokker så varer conversesesongen enda lengre!
Anonym bruker Skrevet 1. november 2012 #9 Skrevet 1. november 2012 Ta en titt på Brandos, mange fine modeller der Har handlet der flere ganger. Fri frakt og retur
Magia Skrevet 1. november 2012 #11 Skrevet 1. november 2012 Bruker selv docs. Syns de er kule! Irriterer meg faktisk litt at de har blitt moderne igjen Alt jeg bruker blir moderne året etter. Lurer noen ganger på om det er jeg som setter trendene
Magia Skrevet 1. november 2012 #12 Skrevet 1. november 2012 Nå har jeg forresten de med 14 hull (tror jeg?). De går i hvert fall oppover leggen. Eneste jeg har å utsette på dem, er at de ser veldig store ut. Bruker 40 i sko, og føler noen ganger at jeg ser ut som en klovn (om dagen ellers er sånn at jeg fokuserer på det negative).
Anonym bruker Skrevet 1. november 2012 #13 Skrevet 1. november 2012 Jeg tenker litt på de med 20 hull tror jeg det er. Men vanskelig å vite når jeg ikke har prøvd de. Men Magia, mener du at Docs generelt ser litt store ut iblant, eller ser de større ut, jo høyere modell? Må jo høre fra proffene
Magia Skrevet 1. november 2012 #14 Skrevet 1. november 2012 Jeg tenker litt på de med 20 hull tror jeg det er. Men vanskelig å vite når jeg ikke har prøvd de. Men Magia, mener du at Docs generelt ser litt store ut iblant, eller ser de større ut, jo høyere modell? Må jo høre fra proffene De ser litt store ut uansett. Det er massive sko på en måte. Og jo høyere, jo større ser de ut, syns jeg. Det blir mye sko. Men kule er de
Anonym bruker Skrevet 1. november 2012 #15 Skrevet 1. november 2012 Dr Martenssko må være noe av det aller mest klassiske som finnes av sko, vel? Aldri helt ute av bildet, slik jeg har oppfattet det, og svært ofte veldig populære. Kan vel forsåvidt aldri bli feil.
Niccoline *savner_kulemage* Skrevet 1. november 2012 #16 Skrevet 1. november 2012 Unnskyld men jeg grøsser av dem... Sikkert fint på rette person, men for meg... Gufs...
LuksusLiv Skrevet 1. november 2012 #17 Skrevet 1. november 2012 Veldig langt i fra min stil, jeg liker de ikke. Men er man typen til det så er det jo greit. Det viktigste er vel at man selv liker hva man går i.
lykkelig x3 <3 Skrevet 1. november 2012 #18 Skrevet 1. november 2012 Elsker dem... Har altfor mange par, og skulle helst hatt ett nytt....helst i går! Eneste minuset er at de blir superglatte når det blir noen minusgrader, akkurat som solen blir steinhard. Men sko og fornuft hører sjelden sammen...
Gjest sug lut Skrevet 1. november 2012 #19 Skrevet 1. november 2012 http://store.drmartens.co.uk/c-4-womens.aspx Disse vil jeg ha.
GeneralSpringSkalle Skrevet 2. november 2012 #20 Skrevet 2. november 2012 Og disse har jeg. http://www.ebay.com/itm/NEW-DOC-Dr-Martens-1B60-ALL-COLORS-ALL-SIZES-/330542470419 I rødt. Har sett på de forskjellige blomstermønstrete. Mange kule. Må ha flere.
Nikamo Skrevet 2. november 2012 #21 Skrevet 2. november 2012 Elsker, elsker, elsker dem <3 Jeg har i grunnen aldri slutta å bruke dem siden 90-tallet jeg... De har liksom hengt med. Trenger vel ikke ha en superrocka stil for å gå med dem - udefinert laidback høres perfekt ut, spør du meg
Miamimom Skrevet 2. november 2012 #22 Skrevet 2. november 2012 Jeg bodde i mine mange par doc m for 15-20 år siden :-D Da var de superkule,men jeg har ikke hatt det på mange år. Har en helt annen stil nå. Har ikke en gang fått med meg at de er in igjen..hehe.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå