Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Da har jeg testet EL med CB digital. Og ingen EL i sikte. Har jo lest bruksanvisningen. Og det står jo at en ikke skal se på testpinnen når den taes ut. Men fikk en blå strek og en svak blå. Har det egentlig noe å si de testpinnene? Fikk ikke noe smile ansikt lysende mot meg, så stoler jo på dette da. :) men bare nygjerrig på dere som er mer erfarne med dette jeg ;)

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/143985440-cb-eggl%C3%B8sningstest-digital/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Så lenge du ikke får smileansikt, har du mest sannsynlig ikke eggløsning denne dagen. Men den kan jo ha vært, eller mest sannsynlig komme.

 

EL tester får som regel alltid opp 2 streker, en sterk kontrollstrek og en svak test-strek. Det er kun når test-streken er STERKERE enn kontrollstreken at testen er positiv, og du vil da få EL i løpet av ca 48 t.

 

Jeg skulle bare teste en EL test en gang, for gøy, og fikk da opp 2 streker, en sterk og en litt svakere. Men det kan umulig ha vært en positiv test, for jeg fikk mensen samme dagen :)

 

Håper det hjalp litt ;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...