Gå til innhold

Hvordan tåteflasker skal jeg kjøpe?? Eller vente med slikt?helt blank på dette området:)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er førstegangs og vil gjerne få til å amme, men vil uansett trenge noen flasker. Har tenkt på medela calma, men om jeg ikke skulle få til å amme, kan jeg vel bruke den for det,?

Og er det best og kjøpe inn nå eller vente til baby har kommet og jeg vet? Hva gjør dere? Er helt blank på dette..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Kjøp en så du har i tilfelle :) Hvilken kan ikke jeg svare deg på, kjøpte og prøvde ut alle sist gang men jenta ville bare ta Bambino sin..

 

Har denne gangen kjøpt en NUK og en Avent, så får jeg se om lillebror tar en av disse :)

 

Veldig greit å ha en stående, vet aldri om du får bruk for den :)

Skrevet

Jeg spurte min jordmor, og hun det ikke var noen problem å få kjøpt om en trenger (de fleste byer har minst 1 apotek åpent både helligdager og søndager). Så jeg valgte å la vær. Nå har jeg hentet noen Babybokser (gratis-bokser), og bl.a Apotek1 sin inneholder en Avent tåteflaske ;) Så da bruker jeg iallefall ikke penger på det før jeg ser det evt er noe jeg trenger!

Skrevet

Bare husk å kjøpe med riktig flaskesmokk, gjerne best å kjøpe på apotek :)

Skrevet

Gutten vår fikk en del luftsmerter, så den flasken vi synes fungerte best var Dr. Brown og Avent sin.

Skrevet

Jeg har kjøpt noen av avent sine.. Er så kjekt med de for da kan du bruke alt om hverandre, av flasker, tuter og evt pumpe:)

Skrevet

Dr.browns...flaske sendt ovenfra spør du meg :)

Gjest Mammantil2prinser
Skrevet

Jeg brukte avent til første (amma og flaske) men denne gangen har jeg kjøpt dr. Brown :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...