lillebie på`n igjen Skrevet 28. oktober 2012 #1 Skrevet 28. oktober 2012 Men ikke noe mer kynnere enn vanlig...i natt har jeg hatt mensmurringer , de har ikke kommet i "tak" osv så ikke noe kynnere/rier, bare sånn at det har kjent it som jeg skulle få mensen. Kan dette komme av at hodet endelig ligger ned (hatt tverrleie helt til nå 37+6) og at babyen rører seg der nede??
Julie (: Skrevet 28. oktober 2012 #2 Skrevet 28. oktober 2012 Har det samme selv. Slitsomt mye, faktisk. JM sier at det er strålende og et klassisk tegn på modning. Yey^^, Har hatt hodeleie en stund selv, bare hatt mensmurring etter at hun la seg riktig retning. Vet ikke om det har noen sammenheng, men... Er 38+1 i dag.
Rampegutt08+Bøllefrø12 Skrevet 28. oktober 2012 #3 Skrevet 28. oktober 2012 Hadde mensmurringer før det startet med rier i rygg og mage sist Er visst et tegn på modning.
miminka Skrevet 28. oktober 2012 #4 Skrevet 28. oktober 2012 Da er jeg muligens i en evig modningsprosess... Det må vel være en maxgrense for hvor lenge man skal modnes. Blir veldig utålmodig av dette!
lillebie på`n igjen Skrevet 28. oktober 2012 Forfatter #5 Skrevet 28. oktober 2012 Ikke hatt tegn på murringer før hun snudde seg ned så da er det nok midning....mem du som opplevde dette før rier, var det bare murringer, var ikke noe som kom regelmessig? Er som sagt ikke noe system på det her he he
Førstegangsmini Skrevet 28. oktober 2012 #6 Skrevet 28. oktober 2012 Er 37+4, hodet festet sg for en uke siden, nå kjenner jg mensmurringer etter vi hadde sex. Ha vært på modningsakupunktur en gang, og skal tilbake imorgen for gang nummer 2. Er d her modningstegn?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå