♥Spirevipp♥ Skrevet 26. oktober 2012 #1 Skrevet 26. oktober 2012 Kl 10 i går gikk plutselig vannet, etter en tøff natt med masse kynnere. Fikk heldigvis sovet litt på morgenen. Kl 12 ringte jeg føden igjen og kl 12:30 var vi på sykehuset. Riene var skikkelig vonde og kom med 3 minutters intervaller. Ble langt inn på føden med en gang og lille "Bonus" kom ut kl 13:58...og det var ei JENTE! Noe jeg ikke hadde forventet i det hele tatt. En fin fødsel, selv om det var jævli vondt, men det gikk så fort over, og nå er hun her...så vakker! Hennes to storebrødre kommer for å hilse på henne senere i dag, og det er så spennende. Jeg føler meg som verdens lykkligste
Blomstogbier Skrevet 26. oktober 2012 #3 Skrevet 26. oktober 2012 Gratulerer så mye! Veldig rask fødsel da
Apple80 Skrevet 26. oktober 2012 #6 Skrevet 26. oktober 2012 Gratulerer så masse! Høres ut som en bra fødsel. Hadde du fått beskjed om gutt eller visste dere ikke kjønn? Når var din termin-dato?
Gjest Mammantil2prinser Skrevet 26. oktober 2012 #7 Skrevet 26. oktober 2012 Gratulerer så mye! visste du ikke kjønn? Trodde du det var gutt kanskje?
♥Spirevipp♥ Skrevet 26. oktober 2012 Forfatter #9 Skrevet 26. oktober 2012 Vi visste ikke kjønnet denne gangen, så det var jo veldig spennende siden vi har to gutter fra før av. Jeg har gått hele svangerskapet og trodd det var en gutt...rart at en kan ta så feil! Hun kom 1 dag før terminen. Kvelden i forveien fikk jeg min 4. akupunktur time og ble også strippet litt av jordmor. Sikkert det som satte igang alle kynnerne Er nå glad fødsel er overstått og at vi kan kose oss sammen og bli kjent
Nostalgia Skrevet 26. oktober 2012 #10 Skrevet 26. oktober 2012 Åh så fantastisk! Gratulerer så mye! Skjønner at du må være i gledesrusen Kan jeg spørre om du var noe moden da du ble strippet? Når fikk du guttene i forhold til terminen? Hilsen 3 gangs som venter gutt num 3:)
Vinterblomst Skrevet 27. oktober 2012 #11 Skrevet 27. oktober 2012 Gratulerer så mye med lille skatten Lykke til!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå