Gå til innhold

Bambusklær? Noen som har erfaring med dette?


Anbefalte innlegg

Jeg har hørt at bambusklær skal være så bra for de små. er det noen som har erfaring med bambusklær så blir jeg glad for å høre om det.

 

Jeg har forelsket meg litt i denne dressen:http://www.barnogbaby.no/product.php?id_product=445, men så koster det jo såpass mye at det er dumt hvis jeg ikke blir fornøyd. Noen som kjenner til dette merket, eller som har denne dressen eller andre bambusklær?

 

Tusen takk til alle som svarer !

Fortsetter under...

Jeg har en hettejakke i bambus men det er til voksen da, men har vært vasket og styrt med den og den er like fin i fasong og farve. så utfra mine erfaringer så er de gode både i bruk og i holbarhet, den er sååååå myk og deilig :)

Bambus er superdeilig! Jeg syr klær i bambus selv, har akkurat bestilt masse bambusstoffer og gleder meg til å sy deilige klær til vinteren.

Det er også et veldig bra alternativ for barn som klør av ull :-)

Bambus er holdbart og mykt, men det strekker seg fort ut av fasong. :)

 

Dette kommer helt an på hvordan stoffet er produsert. Gutten min har ei bambuslue han har brukt kjempemye, som har blitt vasket gang på gang, og ikke strekt seg i det hele tatt. Men jeg er enig i at en del bambusstoffer kan strekke seg.

 

Jeg vet ikke noe om kvaliteten på den dressen HI linket til, men det går an å sende en mail til de som selger det og spørre.

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...