Gå til innhold

Tiden går så sakte......;-)


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Gjest UndrendeUllteppe

Her går dagene fort nok synes jeg, er nok fordelen med å ha en fra før ;) sist var jeg jo helt gal, klarte ikke tenke på noe annet, ble helt utslitt i hodet av alle tankene :P

 

Ellers har jeg litt hodepine, humørsvingninger og blir kvalm når jeg er sulten/stressa/sliten. Og mensmurringer. Så alt er som ventet med andre ord ;) og ingen av delene er veldig utpreget heller, så foreløpig synes jeg det går veldig fint! Sist kom den overnaturlige, uovervinnelige trøttheten rundt uke 8-10, husker ikke hvor lenge det varte, men da sov jeg nesten all tid jeg kunne...blir spennende nå :)

Det går utrolig treigt! Men er min første, så det er vel normalt. :)

 

Er bare 4+5 regnet fra siste mens og det er jo ikke så mye... Venter på å få noen flere symptomer snart. Nå har jeg bare vondt i magen av og til.

 

Skal man ikke være kvalm, kunne lukte veldig godt og at mat plutselig smaker annerledes ? ;) Venter i spenning.

 

Når er det forresten normalt å gå til første legekontroll? tenkte å vente vil jeg er 8 uker eller noe.

Tiden går litt sakte synes jeg også, hehe.

Jeg liker å føle at tiden går fort :)

 

Har ikke så mange symptomer jeg. Kvalme er uteblivende.

Jeg er litt øm i magen innimellom, men ellers merker jeg ikke så mye. Litt bedre luktesans. Og litt ømme bryster.

 

Det jeg merker mest er kanskje at jeg er kjempetrøtt, og blir lett sliten. Og så er jeg full av følelser og reagerer nesten med gråt på alt mulig :P

 

Men har ikke ekstrem kvalme, sult og sånne tydelige symptomer. Det er jo litt deilig egentlig og da.

 

Er 8+1.

Endret av Blomstogbier

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...