Gå til innhold

hvor lang tid?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er d noen som vet ca hvor lenge p.pillen "henger" i??

sluttet på pillen for snart en mnd siden, har hatt regelmessig sex siden det, og har siste uken fått skikkelig ømme brystvorter, føler meg oppblåst og har stikking nede i magen på høyre side,

er d mulig at eg e gravid eller er dette bare kroppen som "reagerer" på at eg har sluttet på pillen??

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Du reagerer ikke på p-pilleslutt så lang tid etter du har sluttet nei, men om du er gravid eller ikke er det ingen som kan vite ;)

 

Regner med du hadde en blødning etter du sluttet på pillene, før dere begynte å ha sex?

Skrevet

akk, eg eier jo ikkje tolmodighet, e litt sånn skulle helst skjedd i går person ;-)

får vel vente til eg får eller ikkje får mensen ;-)

ja hadde en blødning etter p.pille slutt..

men er litt redd for at d kommer til å ta laaang tid før vi blir gravid, har gått på pillen(uten opphold) siden eg var 16, altså snart ti år..

Skrevet

Når det er sagt, så sies det at det gjerne er litt større sjanse for å bli gravid i perioden like etter pilleslutt (etter den første blødningen) enn hvis man venter til etter ordentlig mens. Dette fordi p-pilleslutt stimulerer til eggløsning og at det ofte slippes flere egg ved den første eggløsningen.

Men dette er bare noe jeg har hørt da, så vet ikke om det stemmer :)

Skrevet

spennende :-D hehe..

får vel vite d snart uansett ;-) takker og bukker for svar :-D

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...