pouse Skrevet 17. oktober 2012 #1 Skrevet 17. oktober 2012 Hei dere som bor i Kolbotn- området, hadde dere handlet på Kolbotn hvis det fantes en barnebutikk der, eller reiser dere til Ski/Oslo uansett? Blir veldig glad for svar!!
Bustetroll Skrevet 29. oktober 2012 #2 Skrevet 29. oktober 2012 det kommer ann på hva slags butikk det da.. Hadde det åpnet en liten privat baby/barnebutikk, hadde jeg neppe handlet der. For i slike butikker koster det jo flesk.. Men hadde det vært en butikk med priser på klær som h&m,og utstyr som på nett osv, hadde jeg ikke dratt til Byen for å handle nei..
pouse Skrevet 30. oktober 2012 Forfatter #3 Skrevet 30. oktober 2012 Jeg har tenkt meg en barnebutikk, der klærne ikke ligger så langt over H&M og tilsvarende i pris, og mye bedre kvalitet og orginalitet! Mye økologisk bomull og ren ull:) Er veldig i tvil om det er lurt å starte på Kolbotn Torg eller utenfor senteret..Både ulemper og fordeler begge steder! Hva mener dere??
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå