White*Angel Skrevet 5. oktober 2012 #1 Skrevet 5. oktober 2012 Vært på UL i dag og så ei nydelig lita bønne, hjertet slo og <3 Så da blir det tilbake til legen på svangerskapskontroll om 6 uker, håper tiden går fort! Du er veldig gravid sa legen :-D
Poteta Skrevet 5. oktober 2012 #4 Skrevet 5. oktober 2012 utvendig såååå tidlig? skal på ul igjen på mandag og da er jeg 9+3, men regner med det blri innvendig igjen
White*Angel Skrevet 5. oktober 2012 Forfatter #5 Skrevet 5. oktober 2012 Ja jeg dro av meg trusa men hun sa at jeg ikke trengte det, Så tydlig bønna på skjermen!
Monamaimamma Skrevet 5. oktober 2012 #6 Skrevet 5. oktober 2012 Gratulerer! Jeg var på tidlig Ul, 9+0 og fikk både innvendig og utvendig, syns selv det car lettest å se det lille gullet på utvendig.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå