Gå til innhold

Ligger nydusjet i sengen og mannen roknker på badet. God fredag.


Anbefalte innlegg

Skrevet

:(

De som påstår porno krydrer forholdet tar FEIL!

 

Skrevet

Roknker?

 

Be han komme inn til deg da vel.

Skrevet

Nei, det gjør vi ikke nødvendigvis. Forskjellen er at mannen vår har sex med oss, og at vi nyter porno sammen, istedetfor å erstatte ekte sex med runking.

Skrevet

TA han på fersken og GRIP han...bokstavelig talt.

Skrevet

Roknker?

 

Be han komme inn til deg da vel.

 

Når han foretrekker porno på IPhone i stede?

Han gjør seg ferdig der han er :(

Hi

Skrevet

Uff, får litt vondt av deg.....

 

Har du prøvd å se på sammen med han da?

Skrevet
Roknker? Be han komme inn til deg da vel.
Når han foretrekker porno på IPhone i stede? Han gjør seg ferdig der han er :( Hi

 

Kanskje han er på iPhone fordi du er på dib hele tida..?

Skrevet

Problemet er vel ikke pornoen i seg selv, som krydder, det oppstår når man begynner å se på porno og ta saken i egne hender- og foretrekker dette- istedetfor å ha sex med den man er sammen med.

 

Foreslår at du forteller ham i klartekst at du ikke gidder ha det sånn.

Skrevet

TA han på fersken og GRIP han...bokstavelig talt.

 

Hva feiler slike kvinner som deg. Han velger porno og man skal trygle??

Nei faen. Sånne menn hadde ikke jeg GREPET bokstavlig talt.

Skrevet

Jeg hører han ser. Og runker. Han tror jeg ligger i senga. Men stod opp for å hente noe.

Hi

Skrevet

står han rett opp og ned på badet å runker liksom? har du snakket med han om dette da? At du er villig og klar, men at han velger en runk istede osv.

Skrevet

står han rett opp og ned på badet å runker liksom? har du snakket med han om dette da? At du er villig og klar, men at han velger en runk istede osv.

Skrevet

Hvordan skal han vite at du ligger klar i sengen da?

Alle menn runker innimellom, det er da vanlig... Betyr ikke at de heller velger det enn deg!

 

Det å ligge klar i sengen er ikke det samme som å ta initiativ til sex.

Skrevet

Jeg tenker bare dere har kommunikasjonsproblemer. Enkelt og greit.

Snakk med mannen da! Er det meningen at dette er fremtiden deres? Den blir ikke lang.

Skrevet

Bra han runker. Minsker risikoen for kreft :-)

Skrevet

Kanskje det er så enkelt som at han pleier å lette på trykket før dere har sex, så han holder ut lenger?

Skrevet

Fy faen...hiv han på huet og ræva ut av huset!!!

Skrevet

Kanskje det er sånn at i kveld er der en kjapp runk han vil ha? At han ikke orker sex, men trenger å lette på trykket?

 

Hadde det vært meg hadde jeg gått på badet og spurt om jeg kunne fått blitt med istedet for å surne.. ;)

Skrevet
Kanskje det er sånn at i kveld er der en kjapp runk han vil ha? At han ikke orker sex, men trenger å lette på trykket? Hadde det vært meg hadde jeg gått på badet og spurt om jeg kunne fått blitt med istedet for å surne.. ;)

 

Hvorfor kan ikke han be henne runke seg? Må runking innebære andre nakne damer enn kjæresten, på TV-skjermen?

Og nei, jeg er ingen pornomotstander. Men forstår ikke at menn som har tilgang på ekte saker, velger porno. De fleste som orker å runke, orker også en kjappis på 4-5 minutter. Tar ikke så lang tid det.

 

Og nei, jeg synes ikke damer skal gå og tigge om sex. Dere sier selv dere ikke tenner på menn som maser, trygler og tigger om sex, hvorfor skal menn tenne på slike damer da? Jeg hadde følt det nedverdigende å stå og tigge om sex mens min mann ser påp andre nakne damer og runker.

Skrevet

Hvorfor plager det deg hi? Om du har lyst på sex så må du vel si ifra.

Nydusjet er vel ikke ett hint til mannen om sex?

Skrevet

Hvis du dusjer så skjeldent at det teller som klarsignal for mannen på at det er muligheter for sex... Nei jeg kan ikke tro det var det du mente? Har du tydelig latt han vite at det var det du ønsket, eller tror han du har gått og lagt deg for natten, så han bare får klare seg selv? Kommunikasjon er alt. Å gå inn hit og klage, i samme stund som det pågår, i stedet for å ta tak i problemet, vitner om et forhold med store kommunikasjonsproblemer. Du kunne banket på og hintet om at du ikke sov og at du ville ha han.

Skrevet

Er litt sjokkert over svarene jeg.

 

For det første..mannen min får sex når han vil.

For det andre..jeg dusjer hver dag.

Mannen velger porno og runkung foran sex.

Når man vet de prioriterer slik synes jeg det er ydmykende å blande seg inn i et runk når man allerede er valgt bort.

 

Mannen min hadde blitt overlykkelig over all støtten han fikk her.

 

HI

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...