meg83 Skrevet 11. september 2012 #1 Skrevet 11. september 2012 Vi har en sønn som vi fikk ved hjelp av IVF for et par år siden. Etter dette har vi hatt 5-6 mislykka frys og insemineringer. Nå er det tid for IVF igjen dersom ikke insemineringen i morgen (!) blir vellykka. Etter så lang tid er jeg veldig klar for å lykkes igjen. Lurer derfor på om noen har fått satt inn to egg i det offentlige, uten ørten mislykka IVF bak seg? Holder til ved Porsgrunn...
tale83 Skrevet 11. september 2012 #2 Skrevet 11. september 2012 jeg vet dessverre ikke , men jeg lurer på hvor lang tid det evt tar fra første samtaletime til innsett ved porsgrunn?
dincene Skrevet 11. september 2012 #3 Skrevet 11. september 2012 På siste ferskforsøket ved st.olavs. Fikk ikke lov før. Men st.olavs virker som strenge på dette der.
meg83 Skrevet 11. september 2012 Forfatter #4 Skrevet 11. september 2012 jeg vet dessverre ikke , men jeg lurer på hvor lang tid det evt tar fra første samtaletime til innsett ved porsgrunn? Beklager, men husker ikke helt.. Men på sidene deres står det 1-2 mnd ventetid, så tror det kan gå ganske raskt
Gjest Trulte med to små Skrevet 11. september 2012 #5 Skrevet 11. september 2012 Jeg har fått satt inn 2 egg alle tre gangene, men dette er pga alderen min. Jeg skal fortsette med det og er i grunn veldig klar for tvillinger jeg! ;)
tale83 Skrevet 11. september 2012 #6 Skrevet 11. september 2012 [quote name=(: ' timestamp='1347393740' post='144538441] jeg vet dessverre ikke , men jeg lurer på hvor lang tid det evt tar fra første samtaletime til innsett ved porsgrunn? Beklager, men husker ikke helt.. Men på sidene deres står det 1-2 mnd ventetid, så tror det kan gå ganske raskt Oi, håper ikke det er det etter samtaletimen på fertilitetsklinikken, men det viser seg jo, takk for svar
meg83 Skrevet 11. september 2012 Forfatter #7 Skrevet 11. september 2012 På siste ferskforsøket ved st.olavs. Fikk ikke lov før. Men st.olavs virker som strenge på dette der. OK. Hvordan gikk forsøket for dere?
Silja1981 Skrevet 12. september 2012 #9 Skrevet 12. september 2012 Den info jeg har fått fra Porsgrunn er: Er du under 38 år er det et egg på de to første ferksforsøkene og 2 på det siste hvis du vil. På fryseforsøk kan du selv bestemme om du vil ha et eller to egg inn.
monky Skrevet 12. september 2012 #10 Skrevet 12. september 2012 jeg fikk satt inn 2 ett på 2 forsøk v porsgrunn, men d var fordi jeg hadde få og dårlige egg, altså ingen på frys... er nå gravid med 2 i magen!! ventetid på Porsgrunn varierer veldig de tar folk inn i puljer.. siste forsøket mitt hadde de folk på opplæring så tror de jobber m å få ned ventetid.. lykke til
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå