Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skal ha innsett i slutten av måneden, så går å venter på mensen. Den skulle vært her seinest i går! Pleier jo å komme på timen... Ingen tegn til mensen heller :( Så hva skjer nå? Håper jeg får fryseforsøk selvom den kommer litt seint!

 

Ringer til Haukeland på mandag uansett tror jeg... :)

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/143969706-ingen-tegn-til-tanta/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Annonse

Utrolig irriterende når TR ikke kommer etter planen :)

Men som de sa på Haukeland til meg en gang, så kan forventninger osv gjøre til at kroppen forskyver både eggløsning og mens :)

 

Og det gjør ingenting om mensen er litt forsinket :)

Jeg fikk mens 3 dager etter antatt startdato med sprøyter ved forrige ferskforsøk, og det var null problemer :)

Fikk 12. som startdato denne gangen, men TR har enda ikke dukket opp, så det blir nok forskjøvet noen dager denne gangen også :)

Jippi! Endelig kom mensen! Mye kraftigere menssmerter enn vanlig og magekramper:( pleier som oftest å spotte noen dager før og... kroppen er nok på tulltur om dagen.. Mye som skjer både på jobb og privat om dagen! Sikkert derfor :)

 

Godt det ikke gjør noe om man er forsinket! :) nå kryper jeg under teppet med enda en kopp te, salte kjeks og varmepute:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...