Anonym bruker Skrevet 7. september 2012 #1 Skrevet 7. september 2012 Flyttet til et nytt sted, med ovn. Trenger jeg askesuger til den, eller kan jeg bruke støvsugeren?
Anonym bruker Skrevet 7. september 2012 #2 Skrevet 7. september 2012 Har alltid sett på det som unødvendig, men etter at et hus i nabolaget brant ned fordi at de hadde støvsugd opp glør og aske med vanlig støvsuger så vet jeg hva jeg skal ha.
It's all about me Skrevet 7. september 2012 #3 Skrevet 7. september 2012 Ikke bruk støvsugeren iallfall. Vår tok fyr da det lå igjen noen glør og ulmet. Men asken er uansett ikke bra for vanlige støvsugere, så hadde investert i en askesuger. Vi hadde først en som bruker støvsugeren som motor, men fy flate så mye bedre det er med en askesuger med egen motor.
verdens heldigste mamma Skrevet 7. september 2012 #4 Skrevet 7. september 2012 Ikke nødvendig, men utrolig praktisk og mye mindre søl enn å skulle spa det ut. Vi har en enkel som vi kobler støvsugeren -funker veldig bra, syntes jeg.
Liten rosa Skrevet 7. september 2012 #5 Skrevet 7. september 2012 Vil ikke si det er helt nødvendig, men utrolig greit! Ville aldri brukt støvsuger i alle fall!
Hybelkanina Skrevet 7. september 2012 #6 Skrevet 7. september 2012 Flyttet til et nytt sted, med ovn. Trenger jeg askesuger til den, eller kan jeg bruke støvsugeren? Ikke bruk støvsugeren ihvertfall! Vi har askesuger, men bruker den sjelden. Synes det er enklere å spa ut asken enn å dra frem sugeren.
TPK Skrevet 7. september 2012 #7 Skrevet 7. september 2012 Vi bruker bare spade og en pose. Det som evt .faller på gulvet tar jeg med en klut.
Nordhagenjentene :) Skrevet 7. september 2012 #8 Skrevet 7. september 2012 Vi bruker spade og pose. Sikkert lettvint med askesuger, men det gidder jeg ikke bruke penger på. Vi tømmer ovnen om morgenen, da er det ikke mer glør igjen. IKKE bruk støvsugeren din!!
Gjest Ziva Skrevet 7. september 2012 #9 Skrevet 7. september 2012 Trenger man askestøvsuger? Hva skjedde med gamlemetoden? Askebøtte med lokk og spade.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå