Indigo 08-10-13 Skrevet 4. september 2012 #1 Skrevet 4. september 2012 Skal på torsdag! Er da 19+5 ifølge mens termin. Flere som enda ikke har vært?
Indigo 08-10-13 Skrevet 6. september 2012 Forfatter #2 Skrevet 6. september 2012 Flytter til februar jeg;) Ble flyttet to dager tilbake, venter en frisk og fin baby:) veldig lykkelig!
?en til? Skrevet 6. september 2012 #3 Skrevet 6. september 2012 Jeg var på mandag, var da 19+0, har termin 31.januar, så spent på hvilken mnd det blir venter en gutt, som forhåpentligvis er frisk, skal tilbake for sjekk av nyrene igjen..
Lykkelig_77 Skrevet 30. september 2012 #4 Skrevet 30. september 2012 Jeg var på mandag, var da 19+0, har termin 31.januar, så spent på hvilken mnd det blir venter en gutt, som forhåpentligvis er frisk, skal tilbake for sjekk av nyrene igjen.. Hei! Kan jeg spørre hvorfor du skal tilbake for sjekk av nyrene? Grunnen til at jeg spør er at jeg har en nyresyk gutt,hvor de ikke finner årsak
?en til? Skrevet 1. oktober 2012 #5 Skrevet 1. oktober 2012 vi har mye cystenyrer i familien, som jeg mest sannsynlig har, og samme med mine barn. dette kan være veldig alvorlig, men ingen i familien har blitt født med det så vidt jeg vet, så håper på det beste. vi får symptomer i 50 prs alderen omtrent, så pappa har det nå. hvor gammel er gutten din? og hvordan går det med han?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå