Verbena Skrevet 3. september 2012 #1 Skrevet 3. september 2012 Lettere forvirra her jeg sitter. Første pp med el-tester og er mer forvirra enn noen gang egentlig. Fredag morgen: svak positiv Fredag ettermiddag: positiv Lørdag morgen: negativ (ingen tvil, ikke antydning til strek) Søndag morgen: positiv Mandag (i dag) : positiv (kraftigste positive) Så nå forstår jeg fint lite. Har jeg to eggløsninger denne pp eller? Kan testen på lørdag ha vært falsk negativ? Hvor mange dager er det "normalt" å ha positive el-tester?
Nemo_ Skrevet 3. september 2012 #2 Skrevet 3. september 2012 Vet du at eggløsningstester ikke er positive hvis ikke teststreken er like sterk eller sterkere enn kontrollstreken??
Verbena Skrevet 3. september 2012 Forfatter #3 Skrevet 3. september 2012 Jupp! Den fredagsmorgen var sånn på grensen, så lik kontrollstreken at jeg ikke så noe forskjell. Fredag ettermiddag, søndag og i dag har teststreken vært mye sterkere enn kontrollstreken. Sterkest i dag. Mens på lørdag var teststreken bare en antydning av farge på, altså ikke i nærheten av kontrollstrekene. Derfor er jeg lettere forvirra her :-P
Ane Elise Skrevet 3. september 2012 #4 Skrevet 3. september 2012 Jeg tror ikke du skal henge deg opp i hvor mange EL løsninger du har, det er bare å kjør på når EL testen viser positivt Lykke til!
Verbena Skrevet 3. september 2012 Forfatter #5 Skrevet 3. september 2012 Jeg tror ikke du skal henge deg opp i hvor mange EL løsninger du har, det er bare å kjør på når EL testen viser positivt Lykke til! Er akkurat det vi gjør Men nysgjerrig som jeg er så har jeg lyst til å vite ALT hele tiden! Og nå jeg ikke finner svarene selv så må jeg jo høre om noen har noen fornuftige svar!
Ane Elise Skrevet 3. september 2012 #6 Skrevet 3. september 2012 Jeg tror ikke du skal henge deg opp i hvor mange EL løsninger du har, det er bare å kjør på når EL testen viser positivt Lykke til! Er akkurat det vi gjør Men nysgjerrig som jeg er så har jeg lyst til å vite ALT hele tiden! Og nå jeg ikke finner svarene selv så må jeg jo høre om noen har noen fornuftige svar! Hehe, selvsagt får du lov til å spørre ting du lurer på Kanskje EL testen pinnen på lørdag var feil produsert? Så flott at dere kjørt på, kanskje du blir gravid denne måned? Håper jeg også er det. Sist gang tok det oss 6pp inkl. pillemens før spiren satt. Puh....
Verbena Skrevet 3. september 2012 Forfatter #7 Skrevet 3. september 2012 Jeg tror ikke du skal henge deg opp i hvor mange EL løsninger du har, det er bare å kjør på når EL testen viser positivt Lykke til! Er akkurat det vi gjør Men nysgjerrig som jeg er så har jeg lyst til å vite ALT hele tiden! Og nå jeg ikke finner svarene selv så må jeg jo høre om noen har noen fornuftige svar! Hehe, selvsagt får du lov til å spørre ting du lurer på Kanskje EL testen pinnen på lørdag var feil produsert? Så flott at dere kjørt på, kanskje du blir gravid denne måned? Håper jeg også er det. Sist gang tok det oss 6pp inkl. pillemens før spiren satt. Puh.... Satser på at uansett hva fasiten er så blir jeg gravid denne måneden ja. Hadde passet meg utmerket å få mai-baby! Håper vi snakkes i mai 2013 forumet om noen uker. Fikk vite på lørdag at to venninner er gravide, ei med termin i april og ei med termin april/mai. Så hadde jo passet perfekt å få permisjon sammen med de å!!
Ane Elise Skrevet 3. september 2012 #8 Skrevet 3. september 2012 Ja, håper vi begge blir gravid i denne måned. Det hadde vært artig å få mai baby. Fin måned å føde på Så har man hele sommeren til å trille tur og være ute. Sist gang fikk vi november baby, ble ikke mye trilletur da nei gitt, tvert imot mer luftetur, hehe.. Oj. gratulerer til dem begge Vi og vil bli gravid! Jeg har IKM først kommende lørdag. Håper ikke tante rød dukker opp da *krysser fingrene* Du får lykke til, og forhåpentligvis sees vi mai - 2013 forum ja ;)
siot Skrevet 3. september 2012 #9 Skrevet 3. september 2012 Jeg synes clear blue fertilitetsmonitor er genial, da slipper en å tolke blå steker til øynene går i kryss:-)
<3 2G <3 Skrevet 3. september 2012 #10 Skrevet 3. september 2012 Jeg tror ikke du skal henge deg opp i hvor mange EL løsninger du har, det er bare å kjør på når EL testen viser positivt Lykke til! Er akkurat det vi gjør Men nysgjerrig som jeg er så har jeg lyst til å vite ALT hele tiden! Og nå jeg ikke finner svarene selv så må jeg jo høre om noen har noen fornuftige svar! Hehe, selvsagt får du lov til å spørre ting du lurer på Kanskje EL testen pinnen på lørdag var feil produsert? Så flott at dere kjørt på, kanskje du blir gravid denne måned? Håper jeg også er det. Sist gang tok det oss 6pp inkl. pillemens før spiren satt. Puh.... Hei, jeg lurer på hva pillemens er?
Ane Elise Skrevet 3. september 2012 #11 Skrevet 3. september 2012 Jeg tror ikke du skal henge deg opp i hvor mange EL løsninger du har, det er bare å kjør på når EL testen viser positivt Lykke til! Er akkurat det vi gjør Men nysgjerrig som jeg er så har jeg lyst til å vite ALT hele tiden! Og nå jeg ikke finner svarene selv så må jeg jo høre om noen har noen fornuftige svar! Hehe, selvsagt får du lov til å spørre ting du lurer på Kanskje EL testen pinnen på lørdag var feil produsert? Så flott at dere kjørt på, kanskje du blir gravid denne måned? Håper jeg også er det. Sist gang tok det oss 6pp inkl. pillemens før spiren satt. Puh.... Hei, jeg lurer på hva pillemens er? Pillemens er den mensen som kommer rett etter man har sluttet med p-piller
<3 2G <3 Skrevet 3. september 2012 #12 Skrevet 3. september 2012 Oki, takk. Mange menge år siden jeg gikk på pillen..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå