Anonym bruker Skrevet 2. september 2012 #1 Skrevet 2. september 2012 Er det noen som jobber i statlig barnehage her som kan fortelle meg hva slags lønn de har?
Anonym bruker Skrevet 2. september 2012 #2 Skrevet 2. september 2012 Ingen som vet? Hvis jeg tror at det kan være plassert innenfor lønnsramme 5, kan det si noen nå? Jeh har prøvd å finne det ut på nett, men klarer det ikke. (Usikker på om det het lnnsramme el om det var et annet begrep, men ganske sikker på at det var innenfor et område som heter 5)
LittLykkelig Skrevet 3. september 2012 #4 Skrevet 3. september 2012 Begynnerlønna i min private bhg ligger på 459000 tror jeg.. Sikkert noe lavere i kommunal sektor, men ligger nok et sted over 400 000..
Anonym bruker Skrevet 4. september 2012 #6 Skrevet 4. september 2012 Nei, staten driver ikke vanlige barnehager, men er vel staten som har ulike institusjonsbarnehager?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå