tro1986 Skrevet 7. september 2012 #2 Skrevet 7. september 2012 Har kjøpt småen i magen av Gro Nylander, synes det er en velskrevet og god bok. Tar opp forskjellige emner fra babyen blir til, til 3. trimester. Hun har også en bok som går på etter fødselen men den har jeg ikke kjøpt.
timiane Skrevet 7. september 2012 Forfatter #3 Skrevet 7. september 2012 Jeg har lånt en bok som heter I mors liv av Tore Henriksen. Den er og bra. Skal se om jeg finner den boken på biblioteket.
Vogndilla Skrevet 9. september 2012 #4 Skrevet 9. september 2012 Jeg er veldig glad i boken: et barn blir til av Lennart Nilsson. Blir aldri lei den
Bentix Skrevet 11. september 2012 #5 Skrevet 11. september 2012 Jeg har kjøpt en bok som heter "fødsel, graviditet, barnet" av jordmor Helene Habberstad. Jeg liker den veldig godt. Tar for seg alt fra unnfangelse og til barnet er født. Om trening, kosthold, sex, fødsel, å bli foreldre, problemer som kan oppstå, amming og mye mye mer.
timiane Skrevet 13. september 2012 Forfatter #6 Skrevet 13. september 2012 Jeg er veldig glad i boken: et barn blir til av Lennart Nilsson. Blir aldri lei den Lånte denne på biblioteket idag. Spennende og sitte å bla i
decorum Skrevet 16. september 2012 #7 Skrevet 16. september 2012 Jeg liker Jordmorboka. Litt tungt stoff, men liker at den er så faglig.
timiane Skrevet 16. september 2012 Forfatter #8 Skrevet 16. september 2012 Heter den jordmorboka? Hvem har skrevet den?
Vogndilla Skrevet 17. september 2012 #9 Skrevet 17. september 2012 Jeg liker Jordmorboka. Litt tungt stoff, men liker at den er så faglig. Mener du denne: http://akribe.laboremus.info/index.asp?id=36410 Det er jo faglitteratur med fagspråk som de fleste ikke skjønner, og den er svindyr...
decorum Skrevet 18. september 2012 #10 Skrevet 18. september 2012 Stemmer det. Den er nokså teknisk, men siden jeg jobber i helsevesenet liker jeg et aldri så lite dypdykk i emnene + se ting fra et vitenskapelig perspektiv. Lånte den på biblioteket, kostet meg ingenting:)
timiane Skrevet 19. september 2012 Forfatter #11 Skrevet 19. september 2012 Nå har jeg bestilt jordmorboka på biblioteket. Er også i helsevensnet så jeg skal nok komme meg gjennom den.
decorum Skrevet 24. september 2012 #12 Skrevet 24. september 2012 Nå har jeg bestilt jordmorboka på biblioteket. Er også i helsevensnet så jeg skal nok komme meg gjennom den. Godt valg. Kos deg:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå