Gå til innhold

Dere som har termin fra ca 17 april - starten av mai... lurer på en ting..


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Annonse

Sist gang var nok i juni.. for jeg var sååå smart å "hoppet" over en mens med p piller :P

Står på den testen 2-3 uker og det er jo i realiteten 4-5 uker. Så vet ikke... siste pille var i allefall 21 juli.. så en gang etter det har jeg blitt gravid ;)

Siste mens rundt 4. Juli. 32 dagers syklus, så ble vel befrukta rundt 22.juli. Eller det vil si, er ganske sikker, for da kom vi hjem fra ferie hvor vi ikke hadde hatt orivatliv på 2 uker.. Hihi.. Termin 16. Juli. Foreløpig :)

Sist gang var nok i juni.. for jeg var sååå smart å "hoppet" over en mens med p piller :P Står på den testen 2-3 uker og det er jo i realiteten 4-5 uker. Så vet ikke... siste pille var i allefall 21 juli.. så en gang etter det har jeg blitt gravid ;)

 

Ja, da blir det jo litt vanskeligere. Du får smøre deg med tålmodighet frem til legekonsultasjonen ;)

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...