Anonym bruker Skrevet 27. august 2012 #1 Skrevet 27. august 2012 Har vært prøvere et lite år nå, å for første gang brukte jeg clearblue eggløsningstest denne pp'n. Hadde sex i går og i dag og resten av uka er jeg om min kjære bort på jobbreise begge to, men i dag lyste el testen positivt i mot meg!! El i dag!! Er det håp om at det kan gå denne gangen da kanskje?
På vei igjen <3 Skrevet 28. august 2012 #2 Skrevet 28. august 2012 Absolutt en sjans! Jeg hadde sex mandagen, og positiv test tirsdagen. Tror jeg hadde el onsdagen. Nå er jeg 9+5 på vei Lykke til!
Sidney Skrevet 28. august 2012 #3 Skrevet 28. august 2012 Sperm kan leve i 3-5 dager så da er det god sjanse!! Lykke til! Jeg hadde EL søndag så da krysser vi fingrene for oss begge!!
lillespiren 2 Skrevet 28. august 2012 #4 Skrevet 28. august 2012 masse lykke til håper det er noen sterke spermier som lurer der inne nå
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå