Løvetann81 Skrevet 27. august 2012 #1 Skrevet 27. august 2012 Har nå vært på fjerde UL siden Fredag. Eggene er nå mane og store nok til å sette eggløsningssprøyte,men jeg har altfor høye verdier ( Litt usikker på hva det faktisk er det måler. østradiol?) Verdi på 13.8 i går, 24.2 i dag...så da blir det enda en sprøytefri dag i dag, og jeg mister motet på at dette kommer til å gå bra. Hadde tre sprøytefrie dager midt i forsøket sist gang som endte negativt, og tenker at det ikke kan være heldig og plutselig ta en pause på denne måten. Noen med erfaring?
TanteTroll Skrevet 27. august 2012 #2 Skrevet 27. august 2012 Hei! Jeg har også hatt noen sprøytefrie dager ved de 2 siste forsøkene pga veldig mange eggposer. (østradiolverdiene mine var bra) Jeg fikk veldig bra egg selv om jeg hadde sprøytefrie dager. Nå er jeg 19 uker på vei med fryseegg fra det siste uttaket. Tror ikke du skal bekymre deg for at du har opphold i sprøytene. Vær glad de passer på deg i forhold til overstimulering. Lykke til!
Løvetann81 Skrevet 27. august 2012 Forfatter #3 Skrevet 27. august 2012 Tusen takk for oppmuntrende svar og gratulerer så mye med graviditeten:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå