Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Lenge siden jeg har sett deg her! Er du her ennå?

Hvordan går det med deg? Du skal vel snart i gang med nytt forsøk?

Tenkt mye på deg!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Så artig! Jeg har ikke vært her inne på lenge nå, men jaggu lå det ikke en etterlysning etter meg her inne ;) Takk for det, håpefull :)

Og jeg har tenkt på mye deg også :) Har vært innom bloggen din regelmessig, så har fulgt litt med i det skjulte ;)

 

Her går det egentlig veldig bra :)

Sommeren har vært perfekt, med mange opplevelser sammen med min kjære :)

 

Nå begynner jeg på provera førstkommende onsdag, samme dag som vi reiser til Paris, faktisk :D

Så da blir det uttak/innsett i uke 39, tenker jeg :)

 

Hvordan går det med dere da? Og når blir det fryseforsøk? :)

Skrevet

hei!! jeg har vært inne og sett etter deg RT prøver, så fint å se at det går bra med deg:) lykke til og god tur:) <3

Skrevet

Hei, monky! :D

 

Jeg har tenkt på deg også, skal jeg si deg ;)

Hvordan går det med deg og de to smågullene som vokser gror i magen din? :)

Skrevet

Så kjekt at du har fulgt med i det skjulte ;) Vært innom bloggen din også, men der har det ikke stått så mye ;)

 

Godt å høre at sommeren har vært perfekt! :) Er viktig å kunne slappe av og nyte litt tid sammen med de man er glad i også! :) Så koslig med tur til paris da <3 Være lenge vekke? Godt å ha noe annet en medisinene å sette tankene på.. :)

 

Her er det planlagt innsett i uke 39 om alt går etter planen! Så skal ikke se bortifra at vi snubler i hverandre i gangene på Haukeland ;)

 

Det går bra med oss nå, har hatt noen leie dager og vært mye tanker! Nå har vi bestilt ferie tur i desember og ser framover! :) Har lært å gripe dagene og utnytte den tiden vi har sammen så godt vi kan...

 

Denne gangen er det vår tur, så vi vagger vel i hverandre på føden om noen månder også.. ;P

Skrevet

beklager at jeg blandet meg i tråden! så fint håpefull at dere har bestillt ferie og ser fremover... jammen meg ber og dalbane denne prosessen..

må si at dette forumet er spesiellt, tror vi her inne har en spesiell forståelse for hverandre.. jeg klarer ikke slutte å lese her inne, og blir stadig rørt over hvor mye omsorg som er inni setningene her!!!

RT: det går fint med meg, var på ul for noen dager siden og fikk se at begge har det bra, så det var en lettelse!!

lykke til begge dere to, jeg heier alt jeg kan fra sidelinja:) <3

Skrevet

monky du må ikke beklage! :) Alltid kjekt når andre kommer med gode ord og tanker! :) Er godt å ha dette forumet, her kan man lufte alt :)

 

Så gøy at du fikk se begge på ul, kan nok tro det var en lettelse ja! Hvordan er formen din om dagen?

Skrevet

formen varierer endel, mye kvalm og trøtt men kan ikke klage så veldig;) må regne m litt ekstra når det er to også! ja det var en lettelse, tenkte mye på om alt var bra der inne!

ja dette forumet er ganske unikt synes jeg, veldig godt å ha på godt og vondt :)

er det snart medisinstart på deg?

Skrevet

har lov å klage litt ;) kvalme er aldri noe greit... kunne håpe jeg var så heldig å få to egg inn! men er ikke håp for det denne gangen:/

 

Jeg skal ha fryseforsøk i natrulig syklus denne gangen, så blir vel lutinus fra el. Godt å slippe en full runde med medisiner!

Skrevet

hehe ja kvalmen er liiitt vanskelig å sette pris på;) men hva om de tiner opp to egg og begge overlever? så deilig å slippe hele medisinstyret, og kanskje bra for kroppen??

Skrevet

kjempe godt å slippe medisinstyret denne gangen, hadde nok ventet en mnd til om jeg måtte igjennom hele pakken igjen.. Er kjempe takknemlig for at jeg var så heldig å få egg på frys! :)

 

De tiner nok bare opp ett egg :(

Skrevet

ok ja, det er jo supert m egg på frys.. jeg hadde så veldig dårlig med egg, derfor jeg fikk sette inn 2 sist.. hadde bare to så litt dumt å sjanse på å fryse bare ett liksom... håper det klaffer denne gangen da!!! :)

Skrevet

Ja, jeg håper virkelig at vi pumper borti hverandre på kvinneklinikken, håpefull :D Både i uke 39 og til neste sommer ;)

Og heldige deg med egg på frys! Dette medisinstyret er ikke bare bare, men kjenner at jeg gleder meg faktisk litt også :) Sålenge jeg slipper denne overstimuleringen selvsagt :)

Og jepp, har hatt skikkelig bloggtørke gitt :) Faktisk glemt helt ut at jeg begynte på bloggen ;) Mistet nok litt bloggelysten når forsøket gikk som det gikk :) Den blomstrer kanskje opp igjen nå i høst :)

 

Vi blir en uke i Paris :) Er vårt andre hjemsted det, nesten ;)

Reiser ned der noen ganger i året :) Elsker den byen :D

Og denne gangen skal vi til og med få med oss Coldplay-konsert!

Så ja... Dere gjør lurt i å planlegge tur til vinteren :)

Veldig kjekt med ting man kan se frem til :) Sikkert godt for spiren i magen med noen dager i varmen også ;)

 

Og kjære monky! Så utrolig koselig med UL og to små sprellende søtnoser der inne :D

Gleder meg masse til å høre om fortsettelsen! Så du må oppdatere angående kjønn og hele den pakken der :)

 

Spennende tider :)

Skrevet

En uke høres deilig ut :) Det er en konsert jeg også kunne tenkt meg! Dere må ha god tur og kose dere på konsert! :)

 

Har de regulet på medisinene denne gangen? Mindre dose? Håper du slipper overstimulering og får egg på frys til søsken forsøk denne gangen :) *evig opptimist*

Skrevet

takk for det monky! enig med du det er dumt å sjanse med eggene da! Vi endte opp med 6befruktende egg som var bra, så fikk 5 på frys. De frøs de ned 1+1+1+2 så de tar vel opp de beste eggene først :)

 

Sier som RTprøver, du må oppdatere oss videre!

Skrevet

Ja, jeg har fått litt lavere dose denne gangen, håpefull :) 150IE istedet for 175 som jeg hadde sist :)

Så det blir spennende å se hva som skjer denne gangen :)

Skulle jeg bli overstimulert, så har de trippelsjekket (som de sa på Haukeland) at sykehusapoteket alltid har den andre eggløsningssprøyten (suprefact?) tilgjengelig :)

 

Så det blir forhåpentligvis uttak uansett hva som skjer :D

Skrevet

så deilig med en uke i Paris :) så fint at dere finner på koselige ting!!!! jeg har bare vært på coldplay på quart festivalen så det kan jo ikke sammenlignes, men de er fantastiske live, du kan glede deg! :)

dama på ul, synes den ene så ut som gutt men kan være feil så tidlig da... hadde vært morro med en av hver, men alt er hjertelig velkomment!:) 5 uker til jeg får vite.. kan gi lyd vettu ;)

heia uke 38 og 39 :) :)

Skrevet

Nå skal jeg ikke leke ekspert her, monky, men jeg mener at jeg leste noen statistikker ang tvillinger engang, og der stod det noe om at toeggede tvillinger ofte blir en av hver, og eneggede blir samme kjønn. Nå er det nok noen unntak her og der hvis dette stemmer, men kanskje det ligger noe i det? :D

 

Gleder meg masse til oppdateringene! :)

 

Og ja, Coldplay er fantastiske live! :D Jeg og gubben er storfan, så har fått med oss noen konserter etterhvert, men dette blir første konserten på denne turneen deres :)

Coldplay, Louvre, Versailles, makroner og god vin på sjarmerende fortauskafeer er ikke så verst tidsfordriv mens man venter på TR ;)

Skrevet

ja når du sier det så mener jeg også å ha lest noe sånnt, vi får se ;)

åååååå nå ble jeg i drømmeland! kooooose deg alt du kan!! <3

  • 2 uker senere...
Skrevet

Håper du hadden en fin uke i Paris RTprøver :) Var konserten bra? Du begynner vel snart på puregon?

 

Spennende tider framover! :))

Skrevet

Vi hadde det alldeles fantastisk i Paris :D

Og konserten var aller tiders :) Vi ble enige om at vi aldri kan gå på konsert lenger, da det skal mye til for å toppe den ;)

Rihanna møtte også opp, som en stor overraskelse :) Ikke at jeg er superfan av henne, men det var moro lell ;)

 

Og jeg venter bare på TR jeg nå :) Sist kom den på 5. dag etter siste Provera pille, og nå er jeg på dag1 :)

Forhåpentligvis blir det sprøytestart en dag i uken :)

 

Hvordan står det til der da, Håpefull? :) Hvordan ligger du an i løypen?

Skrevet

Så gøyt å høre da! :) Ingenting er bedre enn en god konsert! Da få du vel mensen om noen dager :) Her skulle mensen være komt seinest i går, men ingen tegn til den ennå! Så blir vel til at jeg tar en test i morgen tidlig..

 

Var litt godt å høre at du ikke får den før om noen dager, siden vi begge skal ha innsett i uke 39 :) Var litt redd for at det kanskje ikke skulle bli innsett på meg nå, siden mensen er sein! Ringer Haukeland på mandag uansett tror jeg...

 

Ellers er det lite nytt her! Gleder meg til desember og ferietur! :)

Skrevet

På tide med en oppdatering, tenkte jeg :)

Da er TR ankommet, og det blir sprøytestart i morgen :)

Litt rart å være i gang igjen :) Det har liksom ikke gått helt opp for oss denne gangen :) Veldig avslappet og rolig til hele greien... Nesten som at vi glemmer det ut innimellom!

 

Hvordan blir det denne gangen for deg, Håpefull?

Aldri vært borti fryseforsøk, så har ikke fått helt med meg hvordan akkurat den biten funker :)

Og så deilig med planlagt ferietur i desember! Hvor skal dere?

Håper at vi får anledning til en tur i januar, til varmere strøk. Det er en så trist og grå måned synes jeg, at det hadde vært deilig med en uke eller to bortreist da :)

Skrevet

så bra at paris turen var så bra!! godt å komme litt bort! lykke til med sprøytestart i morra;) og håpefull håper TR din er kommet, blir gjerne forsinket av alle medisinene... når vi først venter på ho.... :/

blander meg litt inn innimellom da.. må jo følge med på dere!;)

Skrevet

Fikk mensen i går, så skal på ul på tirsdag neste uke. Regner med jeg får beskjed om når jeg skal begynne å teste etter eggløsning.

 

Sprøyte start i morgen ja! MASSE lykke til:) Godt at dere er avslappet i forhold til nytt forsøk:) Når skal du inn på ul? Håper du får rett dose medisin denne gangen! Får du noe tettere oppfølging denne gangen siden du ble så overstimulert sist gang?

 

Denne gangen skal det gå for oss! :)

 

Vi reiser en tur til Kapp Verde(Afrika), så da blir det en uke med kun avslapping.. Kjekt å ha noe å se fram til :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...