Knerten <3 Skrevet 25. august 2012 #1 Skrevet 25. august 2012 ... Samuel? sliter såå med guttenavn... vil ha et litt unikt navn.. ikke såå mange som heter det?
Gjest Tuyo Skrevet 25. august 2012 #2 Skrevet 25. august 2012 Samuel er et fint navn. Kunne nok ikke ha valgt det selv, men jeg har absolutt ingenting i mot det
Minimikro Skrevet 25. august 2012 #3 Skrevet 25. august 2012 Samuel er nok på opptur nå, vet om flere små gutter som heter det... Så så unikt blir det dessverre ikke for den kommende generasjonen.
Philomena Skrevet 25. august 2012 #4 Skrevet 25. august 2012 Fint men ikke så uvanlig. Hva med Emanuel?
Mrs.Steel Skrevet 25. august 2012 #6 Skrevet 25. august 2012 Samuel er kjempefint. Stod på listen min. Men vi får jente så blir ikke aktuelt denne gangen.
sommertiara Skrevet 25. august 2012 #7 Skrevet 25. august 2012 Jeg synes Samuel er helt nydelig, ikke blant de aller vanligste selvfølgelig men Minimikro har helt rett.
Desy Skrevet 26. august 2012 #9 Skrevet 26. august 2012 Syns det er veldig fint! (Naturlig nok - da vi har en liten Samuel selv) Er ikke så mange som heter det, men inntrykket mitt er også at det er et navn som har en opptur nå. Tror allikevel ikke det er av typen hvor de vil ha minst 3 i klassen som heter det samme når de blir så store.
inimini Skrevet 26. august 2012 #10 Skrevet 26. august 2012 Nydelig navn! Vi hadde nok kalt vår gutt for Samuel, hadde det ikke vært for at venninna mi sin sønn heter det:) Men som flere her inne sier, så tror jeg det er et navn som kommer til å bli populært.
Suebird Skrevet 27. august 2012 #12 Skrevet 27. august 2012 Samuel er et nydelig navn, og kortformen Sam er virkelig sjarmerende - også på norsk
Knerten <3 Skrevet 27. august 2012 Forfatter #14 Skrevet 27. august 2012 Tusen takk for masse fine tilbakemeldinger:) Vi går nok for det:) finner lissom ingen andre fine, unike... søsteren har ett navn som bare litt over 120 i Norge heter, mens Samuel er det litt over 1000 ser jeg,,, men ikke veldig poppis da.. og om navn havner på navntoppen i framtiden vet man aldri. Jeg elsket navnet Lucas for 10 år siden og sa min kommende sønn skal hete det...nesten ingen ble døpt det da.. men idag er jo d på topp
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå