ellynn Skrevet 24. august 2012 #1 Skrevet 24. august 2012 Hei dere:) Nå nærmer det seg høst og vinter og kaldere temperaturer. Har kjøpt vann/vindtett dress til snuppa, men mangler fottøy. Hadde Stonz til gutten min for ca 4 år siden, men finner bare en. Vi er mye ute og hun er med overalt, ikke så ofte hun sitter i nedi vogna. Er det Stonz dere bruker/skal bruke eller noe annet lurt?
Ezmeralda Skrevet 24. august 2012 #2 Skrevet 24. august 2012 Vi har brukt Viking, Geoxx og IN2. Det viktigste når de er så små er at de gir god støtte rundt ankelen+hælen og at sålen er myk for å bevege seg så lett og stødig som mulig
Ezmeralda Skrevet 24. august 2012 #3 Skrevet 24. august 2012 Aha... Jeg googlet Stonz og så at det ikke var et skomerke, som jeg gikk utifra, men en slags vogntøffel. Har ingen erfaring med den typen. Er de ment for å gå med også eller brukes de til babyer på krabbestadiet?
Lilla-Turkis Skrevet 24. august 2012 #4 Skrevet 24. august 2012 Her blir det Stonz. synes de er geniale. Tar å inprignerer de med sånn spray og de kan til og med gåes med ute i snø og slaps uten å bli våt på bena. Gummistøvler er bare tull på små som skal lære å g da de mister helt bakkekontakten med bena. Når poden blir så stor at han begynner å gå litt så har jeg bare på sånne skinntøfler under de stonz "skoa".
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå