HokusPokus1 Skrevet 21. august 2012 #1 Skrevet 21. august 2012 Sliter skikkelig med å sitte, det beste er å gå.. Kjenner liksom ikke igjen smertene.. Ikke likt som menssmerter , men hatt noe blødning idag.. Noen som har kjent noe av det samme? Rart hvor mye man analyserer alt - sånn er hvertfall jeg
håpefull<3 Skrevet 22. august 2012 #3 Skrevet 22. august 2012 (endret) forrige svangerskap hadde jeg veldig vondt i halebeinet, klarte ikke sitte, og måtte jeg sitte så kom jeg meg ikke opp igjen på egen hånd denne gangen er ryggen vond, men ikke halebeinet. aner ikke hvor vanlig dette er, men ryggsmerter er ifølge legen min ganske vanlig. har ikke hørt om då mange med smerter i halebeinet, men tenker det er ufarlig har også bøødd dette svangerskapet,men alt er bra med lille Endret 22. august 2012 av håpefull<3
Mamma28MedSpire Skrevet 22. august 2012 #4 Skrevet 22. august 2012 Jeg fikk vondt i halebeinet før jeg visste om graviditeten...og har det fortsatt. Forrige svangerskap hadde jeg verken vondt der eller i bekkenet. I fjor påske falt jeg på ski og slo halebeinet kraftig! Kunne ikke sitte på en uke omtrent:/ tror dere det kan ha en sammenheng? Eller kan dette være en begynnene bekkenløsning? Eller begge deler?
håpefull<3 Skrevet 22. august 2012 #5 Skrevet 22. august 2012 jeg har aldri slått halebeinet, og hadde kjempevondt i svangerskapet. en kollega av meg fortalte at hun hadde det samme, og fikk beskjed om at det var et tegn på bekkenløsning. hun fikk bekkenløsning/plager tidlig.
Mamma28MedSpire Skrevet 22. august 2012 #6 Skrevet 22. august 2012 Huff håper virkelig ikke jeg får bekkenløsning :-/
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå