Gidder ikke! Skrevet 20. august 2012 #1 Skrevet 20. august 2012 Det skal vel gå an å bestille fra Norge? Når jeg prøver å fullføre adressen min får jeg bare beskjed om at jeg må skrive en gyldig region og et gyldig zip code nr. Selv om jeg skriver Norway under country. Hva gjør jeg i så fall feil?
Gulljnta Skrevet 20. august 2012 #2 Skrevet 20. august 2012 Jeg har nettopp bestilt, gikk helt fint. Du skriver postnr?
Mrs. Bouquet Skrevet 20. august 2012 #3 Skrevet 20. august 2012 Du må sikkert velge land i rullegardinen. Jeg bestiller rett som det er, men det var bare første gangen jeg trengte å legge inn opplysningene, så jeg husker ikke helt.
timiane Skrevet 20. august 2012 #4 Skrevet 20. august 2012 Jeg skriver plassen jeg bor på som region og postnr som zipkode.
Gjest Mentha Skrevet 20. august 2012 #5 Skrevet 20. august 2012 (endret) Bestiller masse derfra Har ikke vært noe problem. Velg land i rullemenyen og så skriver du postnr (jeg bruker N- foran postnummeret, men det har vel strengt tatt ikke noe å si, f.eks N-1374. Jeg fikk bare høre en gang at man burde gjøre det). Region fyller jeg ut med fylke. Har aldri kommet feil Husk at du ikke må blande country og county. Det ene betyr land det andre er området du bor i (altså poststed). Endret 20. august 2012 av Mentha
LillaGorilla♥♥ Skrevet 20. august 2012 #6 Skrevet 20. august 2012 Heeelt off topic- men bor du i Rogaland?
Gidder ikke! Skrevet 21. august 2012 Forfatter #7 Skrevet 21. august 2012 Jeg gjorde alt dere sa utenom å skrive N foran postnummeret, altså zip code: postnr, region: fylke, city; by og postadresse. På land rullet jeg meg frem til Norge. Kan ikke se at jeg har gjort noe feil jeg altså, bah, jeg overser sikkert et eller annet Lilleva, var det til meg? Nei, jeg bor ikke i Rogaland.
Anonym bruker Skrevet 21. august 2012 #9 Skrevet 21. august 2012 Jeg bestiller masse fra iherb, og har aldri opplevd problemer. Men det er jo bare ved første bestilling du oppgir adresse og betalingsdetaljer. Senere holder det med brukernavn og passord:-) Prøv å skrive poststedet på to steder du, i stedet for å oppgi fylke. Det gjør jeg på all nettshopping fra utlandet!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå