Nirgal Skrevet 15. august 2012 #1 Skrevet 15. august 2012 En nyskjerrig på hva folk fikk i morgengave og enda mer nyskjerrig på hva de gav mannen. Skal gifte meg snart og trenger tips..
Anonym bruker Skrevet 15. august 2012 #2 Skrevet 15. august 2012 Ingenting og ingenting. (sorry, var visst ikkje mykje til hjelp)
Anonym bruker Skrevet 15. august 2012 #3 Skrevet 15. august 2012 Jeg gav han en pen Citizen klokke. Han gav meg en ring i hvitt gull med en 0,2 c diamant i :-) Er veldig glad i den ringen!
fisken2015 Skrevet 15. august 2012 #4 Skrevet 15. august 2012 Jeg fikk ring i hvitt gull med diamant(kan sette inn flere diamanter). Jeg kjøpte fotoapparat til han.
CaptainHindsight Skrevet 15. august 2012 #5 Skrevet 15. august 2012 Vi ga hverandre ikke noe. Nå var vår situasjon litt spesiell, men tror ikke vi hadde gjort det annerledes uansett.
Himmel og hav Skrevet 15. august 2012 #6 Skrevet 15. august 2012 Jeg fikk et sett med halskjede og øredobber i gull med diamanter, og han fikk en håndlaget kniv med sølvslire og kjede av meg.
Anonym bruker Skrevet 15. august 2012 #7 Skrevet 15. august 2012 Eg fekk kvalp :-) Dvs om morgenen gjekk mannen ut for å sei ha det til familien som overnatte på same hotell.Når han kom tilbake banka det på døra&eg trudde det var frukosten.Inn døra kom ein hund vi hadde hatt på fôr med smokingsløyfe rundt halsen. Han skulle symbolisere kvalpen eg skulle få. Var med oppdrettar ei veke etter bryllupet og fekk førstevalg på neste kull.So 6 mnd etter bryllupet fekk eg gåva mi :-) Mannen fekk tur til utlandet med kompisar for å køyre bil på bilbane.Snakka med kompisene på førehand, dei betalar for seg sjølve. Med bilkøyring,hotell&opphold vert d nok 5000 kr, men vi har aldri gjeve dyre gåver til kvarandre før (vanlegvis frå 100-500 kr maks) så har spart ei stund.
Anonym bruker Skrevet 15. august 2012 #8 Skrevet 15. august 2012 Vi reiste til Venezia på bryllupsreise, så min morgengave til ham var en helikoptertur opp til Dolomittene hvor vi stod ski en hel dag. På vei ned fløy piloten en ekstra runde over Venezia. Nydelig! Av ham fikk jeg en bryllupsreise nr to hvor barna kunne være med; tre uker i Thailand
Anonym bruker Skrevet 15. august 2012 #9 Skrevet 15. august 2012 I stedet for at vi begge gav en "hemmelig" gave til hverandre kjøpte vi en felles morgengave sammen, som vi også plukket ut sammen: Et foto (kunstfoto) som var utstilt i lokalene der vi hadde vielsen, som vi begge likte veldig godt. Vi fikk til og med dedikasjon spesielt til oss fra kunstneren på bildet. Jeg liker det veldig godt, et fint minne fra bryllupsdagen vår. =)
Helhana Skrevet 15. august 2012 #10 Skrevet 15. august 2012 Jeg fikk et fantastisk fint perlesmykke med matchende øredobber Han fikk londontur
Gjest tilda med to små <3 Skrevet 15. august 2012 #11 Skrevet 15. august 2012 Vi kjøpte klokker til hverandre. Helt tilfeldig at vi valgte det samme, vi visste ikke hva den andre hadde kjøpt.
Mrs. Bouquet Skrevet 15. august 2012 #12 Skrevet 15. august 2012 Ingenting begge to. Er ikke så opptatt av den typen symbolikk.
Musemora Skrevet 15. august 2012 #14 Skrevet 15. august 2012 Kjenner meg litt igjen i det morrabrødet . Jeg fikk ett nydelig Ole lyngaard smykke, han fikk seg ett nummer el to. Noe han fortsatt er veldig fornøyd med å få. He he
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå