macec Skrevet 13. august 2012 #1 Skrevet 13. august 2012 Skal til m egguthenting og egginnsetting om få dagar.leser her at dei fleste må til m flere forsøk før en blir gravid..er d ingen som blir gravid på første forsøk?
En to og tre Skrevet 13. august 2012 #2 Skrevet 13. august 2012 Jeg ble gravid på første innsett for 5 år siden, og så på første innsett i mai i år (men det endte i SA). Håper dere slipper flere enn ett forsøk! Masse lykke til:)
Venter tålmodig_22.08.11 Skrevet 14. august 2012 #3 Skrevet 14. august 2012 Vi ble gravide på første forsøk! Føler meg veldig heldig med den.. er i gang med søskenforsøk nå, og krysser fingrene for hell og lykke denne gangen og. Syns ikke noe om hele medisineringen.. så vil helst slippe den igjen. Vi fikk ingen på frys forrige gang da. Av 12 uthentede egg var det kun 1 egg som overlevde til innsett, men så viste deg seg jo at det var kun 1 egg vi trengte ;-D
Plinka Skrevet 14. august 2012 #4 Skrevet 14. august 2012 Vi fikk også full klaff på første forsøk for tre år siden. Fikk i tillegg 6 egg på frys, og er nå gravid igjen på 2. fryseforsøk fra samme uttak. Masse lykke til!!
Solstråle86 Skrevet 14. august 2012 #5 Skrevet 14. august 2012 vi ble gravid på første ivf forsøkogså :-) Er nå 9 uker på vei.. Masse lykke til! Håper på full klaff med en gang!
Poteta Skrevet 14. august 2012 #6 Skrevet 14. august 2012 Ble gravid på første forsøk med endte i ma i uke 12. Skal i gang m 3. Forsøk nå lykke til
Bittelura Skrevet 14. august 2012 #7 Skrevet 14. august 2012 Ble gravid på 1. fryseforsøk (dvs 2. gang innsetting) Har bare 62 dager igjen til termin:) Lykke til:) Krysser fingrene for dere:)
macec Skrevet 14. august 2012 Forfatter #8 Skrevet 14. august 2012 åh, takk for svar.. godt å høyre at det er noen det har gått bra med på første forsøk og, er veldig spent på alt eg skal igjennom framover, starter med behandling i måra, og er veldig spent på korleis eg reagerer på hormonane og kor vondt uthentinga blir osv.. masse tanker som dere sikkert og har hatt takk
Anonym bruker Skrevet 20. august 2012 #9 Skrevet 20. august 2012 Jeg ble også gravid på første forsøk:-) Til tross for endometriose, en halv eggstokk og kun 2 egg!! Uthentingen trenger du ikke bekymre deg for, det gjorde ikke vondt. I tillegg får du sikkert litt morfin, det gjør underverker!! Hormonene er kun en kort periode så det går nok fint det også. Masse lykke til!!!
MK73 Skrevet 22. august 2012 #10 Skrevet 22. august 2012 Skal til m egguthenting og egginnsetting om få dagar.leser her at dei fleste må til m flere forsøk før en blir gravid..er d ingen som blir gravid på første forsøk? Hei, du. Det er like stor andel som blir gravide på første forsøk som på andre og tredje og... Det betyr at i overkant av 30% (30-40% hvis du spør på Riksen, de andres tall ligger vel omtrent i samme område, litt avhengig av hva slags pasientmasse de har) også blir gravide på første forsøk - så mulighetene er absolutt til stede. Lykke til!
AinaAina Skrevet 30. august 2012 #11 Skrevet 30. august 2012 Jeg ble også gravid på 1. fryseforsøk (dvs 2. gang innsetting), og er nå kommet til uke 22. Masse lykke til
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå