Gå til innhold

Babybox fra apotek1 - foreldre og barn abbonent


Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som har fått denne og abbonert på bladet foreldre og barn som lå inni? Lurer isåfall på om dere har valgt den velkomstgaven med stelleveske og stolpute? Fornøyd? Eller hva vil dere anbefale? :)

Videoannonse
Annonse
  • 2 måneder senere...
Skrevet

Ingen?

dette lurte jeg også på, og da jeg skulle google kom innlegget ditt opp, bestillte du stelleveska? evt likte du den?

Skrevet

Jeg valgte servicet, synes det var stilig.. Fikk første bladet i dag :)

Skrevet

ja det var også fint:) trenger en stellebag da, og synes mange er dyre... skal ha tvillinger så mye som skal kjøpes;) ;)

Skrevet

Skulle bestille denne boksen i går, men måtte jo oppgi telefonnr og samtykke til å bli registrert hos ørten bedrifter. Så droppa det. Har dere som har fått boksen fått mange henvendelser? Kan gjerne kontakte meg via mail og sms, men ikkje ringe.

Skrevet

Skulle bestille denne boksen i går, men måtte jo oppgi telefonnr og samtykke til å bli registrert hos ørten bedrifter. Så droppa det. Har dere som har fått boksen fått mange henvendelser?

Jeg droppet det av samme grunn som deg, ville ikke bli kontaktet i øst og vest. Så interessant å høre om en blir nedrent eller ikke! Har sperret for telefonsalg.

Skrevet

Du må jo samtykke i at evt reservasjoner blir oppheva...

Skrevet

Skulle bestille denne boksen i går, men måtte jo oppgi telefonnr og samtykke til å bli registrert hos ørten bedrifter. Så droppa det. Har dere som har fått boksen fått mange henvendelser? Kan gjerne kontakte meg via mail og sms, men ikkje ringe.

Jeg har fått denne boksen.fikk den vel for en

Måneds tid siden. Ingen som har ringt!

Skrevet

Er jo ikke værre enn å bare si beklager ikke interessert hvis de ringer. Gidder sjelden ta tlf når det er nummer jeg ikke kjenner heller for den saks skyld =)

Skrevet

Fikk boksen for noen måneder siden. Ingen som har ringt meg.

Skrevet

ingen som har ringt meg etter jeg registrerte meg på de forskjellige pakkene.. evt selgernr pleier jeg ikke ta;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...