feelunique Skrevet 9. august 2012 #1 Skrevet 9. august 2012 Jeg har termin idag Hurra!! Men, ingen tegn til no fødsel.. : ( Flere som ikke har noen tegn til fødsel? Eller, noen som ikke har hatt noen tegn til fødsel, og plutselig var den i gang?
lflaten Skrevet 9. august 2012 #2 Skrevet 9. august 2012 Har også termin i dag, kjenner ikke en ting :-(
krille Skrevet 9. august 2012 #3 Skrevet 9. august 2012 Jeg har også termin i dag, men ser ikke ut som det blir fødsel i dag iallfall Har masse murringer, men blir aldri noe mer.. Venter i spenning på at vannet skal gå - slik som det har startet med de to andre
live09 Skrevet 9. august 2012 #4 Skrevet 9. august 2012 Termin i morgen og det skjer lite her og gitt. Stadig sterke kynnere og ubehag/murringer hver kveld og utover natten, men ender alltid med å sovne utpå natten og våkne uten noen tegn neste morgen. Men nå må det jo skje noe snart, enten hun vil eller ikke der inne i magen?!
feelunique Skrevet 10. august 2012 Forfatter #5 Skrevet 10. august 2012 Vi får krysse fingrene og håpe at de kommer i løpet av helga : )) Nå er jeg rett og slett drittlei!
krille Skrevet 10. august 2012 #6 Skrevet 10. august 2012 Lei, lei, lei!!! Også er det rett og slett vondt med alle bevegelsene til snuppa i magen.. Vet jeg skal være glad for at det er godt med liv, men dette er f.. meg smertefullt!! 1 dag over tida her.. Måtte det ikke bli flere
Gjest Mamma til 1+spire2012<3 Skrevet 10. august 2012 #7 Skrevet 10. august 2012 Hadde termin i går og her sitter jeg fortsatt. Ingen tegn til fødsel enda. Men håper og håper på at noe skjer snart, vil ha bort magen nå Lei av å våkne flere ganger om natta nå pga dårlig plass i magen
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå