Stolt-mamma-til-to-troll Skrevet 1. august 2012 #1 Skrevet 1. august 2012 Hei! Er det flere av dere jenter som har unormalt mye utflod ? Litt ekle detaljer, men jeg blir rett og slett kvalm av meg selv! Når jeg har vært på do så er det så mye på papiret at jeg må tørke opptil flere ganger! Og i doen ligger det mye utflod. Blææh!! Jeg har prøvd alt av råd fra lege og JM. Er det noen av dere jenter som har gode råd?
Pesta Skrevet 1. august 2012 #2 Skrevet 1. august 2012 Har desverre ingen råd til deg, vil bare si at jeg sliter med akkurat det samme.. Tror det er normalt Har prøvd diverse kurer og melkesyretabletter, men det blir ingen bedring. Heldigvis går det over om noen mnd ;-) Følger spent med på denne tråden om noen har tips!
Desemberprins kom 20des :) Skrevet 2. august 2012 #3 Skrevet 2. august 2012 jeg har ikke sååååå mye,men det er mer og har hørt og lest at det er normalt med mer i denne perioden. kanskje du skal ringe jm?? er nok forskjellig fra person til person
TePa Skrevet 2. august 2012 #4 Skrevet 2. august 2012 Har også en del mer enn normalt. Ikke noe hyggelig i det hele tatt.
Nordhagenjentene :) Skrevet 2. august 2012 #5 Skrevet 2. august 2012 Har mer enn normalt, men ikke så mye at jeg synes det er ekkelt
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå