Audix78 Skrevet 31. juli 2012 #1 Skrevet 31. juli 2012 Hvor "henger" dere? Føler meg ikke helt hjemme i 1. Trimester tråden...
timiane Skrevet 31. juli 2012 #2 Skrevet 31. juli 2012 Jeg henger vel mest her. Prøvde å lage en tråd i 1. trimester, men jeg var den eneste der. Liksom ingen kjente. De fleste som venter barn der er par, vi er litt på sidelingen. Nå er jeg ikke så aktiv, single gravid tråd er en ide. Hvor langt er du kommet? jeg er 9+0
Audix78 Skrevet 31. juli 2012 Forfatter #3 Skrevet 31. juli 2012 jeg er 6+4 :-) nettopp slik jeg opplevde det også.... får holde meg her jeg hører hjemme...
Tidenerinne Skrevet 31. juli 2012 #4 Skrevet 31. juli 2012 Jeg setter i alle fall stor pris på at dere fortsatt henger med her hos oss!
ElleMelleDeg Skrevet 1. august 2012 #5 Skrevet 1. august 2012 Hei, jeg vet heller ikke helt hvor jeg skal "henge". Var på ul på mandag og venter tvillinger
Audix78 Skrevet 1. august 2012 Forfatter #6 Skrevet 1. august 2012 Hei, jeg vet heller ikke helt hvor jeg skal "henge". Var på ul på mandag og venter tvillinger Så utrolig koselig!! :-) hvor langt er du kommet?
ElleMelleDeg Skrevet 1. august 2012 #7 Skrevet 1. august 2012 Jeg surrer litt med ukene, men skal vær 8+0 idag. Er så glad! De så ut som to små havhester
timiane Skrevet 2. august 2012 #8 Skrevet 2. august 2012 Jeg surrer litt med ukene, men skal vær 8+0 idag. Er så glad! De så ut som to små havhester Havhester? mine lignet mest på reker:)
Audix78 Skrevet 2. august 2012 Forfatter #9 Skrevet 2. august 2012 Hehe reker og havhester... merker at jeg begynner å glede meg til min ultralyd.. noen som så Promotheus? kanskje jeg får en blekksprut... ;-)
timiane Skrevet 2. august 2012 #10 Skrevet 2. august 2012 Hehe reker og havhester... merker at jeg begynner å glede meg til min ultralyd.. noen som så Promotheus? kanskje jeg får en blekksprut... ;-) Det er noen som har sett en bønne eller to. Mye rart kan dukke opp når fantasien får fritt spillerom.
ElleMelleDeg Skrevet 2. august 2012 #11 Skrevet 2. august 2012 Ok, kanskje ikke helt som havhester. Men havhester med litt kort, bred nakke og uten hale Fine var de iallefall!
veivalg Skrevet 4. august 2012 #12 Skrevet 4. august 2012 Heisann alle jenter Jeg er singel og gravid med to-eggete tvillinger. Har brukt sæd-donor og er 8 uker i dag. Har hatt to ultralyder så langt og sett hjertene banke Syns det er en god idé med egen tråd for oss her inne. Føler meg ikke hjemme i 1. trimester.
Audix78 Skrevet 6. august 2012 Forfatter #13 Skrevet 6. august 2012 Æsj... jeg blør...det er brunt og ikke veldig mye av gangen men har vÆrt over noen dager... prøver å tenke at det ikke er farlig, men dere vet.. Ringte legen idag og sekretÆren skulle spørre legen om jeg skulle komme og ta hcg prøve og så ringe meg tilbake... de ringte ikke tilbake... og nå har fastlegen ferie en uke... synes dere jg skal ringe i morgen og mase og syte... vet ikke hva det skal tjene til da, ortsett fra st det hjelper på humøret kanskje.
fisken2015 Skrevet 6. august 2012 #14 Skrevet 6. august 2012 Jeg hadde ringt iallefall. De skal jo være der for deg. Lykke til!
veivalg Skrevet 6. august 2012 #15 Skrevet 6. august 2012 Æsj... jeg blør...det er brunt og ikke veldig mye av gangen men har vÆrt over noen dager... prøver å tenke at det ikke er farlig, men dere vet.. Ringte legen idag og sekretÆren skulle spørre legen om jeg skulle komme og ta hcg prøve og så ringe meg tilbake... de ringte ikke tilbake... og nå har fastlegen ferie en uke... synes dere jg skal ringe i morgen og mase og syte... vet ikke hva det skal tjene til da, ortsett fra st det hjelper på humøret kanskje. Heisann! Håper virkelig at du får tatt hcg-prøve og at stigningen er fin slik at du får slappe av Vil bare si at jeg opplevde å få brun utflod i uke 5 som holdt fram i et par uker. Ikke mye, gjerne bare litt på papiret en gang for dagen, men nok til at jeg ble veldig engstelig. Gikk derfor til privat gyn i uke 6 og fikk se to hjerter som nettopp var begynt å slå. Tok ny UL i uke 7 og da kunne gyn se at årsaken til utfloden var en liten blodansamling pga at livmoren vokser raskere med tvillinger. Håper virkelig det samme gjelder for deg og at det ikke er noe å vÆre bekymret for! Lykke til
Audix78 Skrevet 6. august 2012 Forfatter #16 Skrevet 6. august 2012 jeg skal gå dit i morgen og mase meg til en henvisning til tidlig ul tenker jeg... så krysser jg fingrene. Takk for støtten jenter :-)
ElleMelleDeg Skrevet 7. august 2012 #17 Skrevet 7. august 2012 Håper det ordner seg med ul og at alt er bra Audix78!
Maya67 Skrevet 9. august 2012 #18 Skrevet 9. august 2012 Hei! Vi har laget en lukket Facebookgruppe for single som er gravide ved hjelp av donor. Til nå er vi 32 medlemmer. Dere er hjertelig velkommen dit. Send meg en PM om du vil være med.
Audix78 Skrevet 9. august 2012 Forfatter #19 Skrevet 9. august 2012 Håper det ordner seg med ul og at alt er bra Audix78! Takk,jeg blør fremdeles men veldig lite, skal å ta blodprøve igjen nå så får de sammenlignet og sett om det stiger. Ikke smerter da og det er jo godt tegn.
Audix78 Skrevet 9. august 2012 Forfatter #20 Skrevet 9. august 2012 Hei! Vi har laget en lukket Facebookgruppe for single som er gravide ved hjelp av donor. Til nå er vi 32 medlemmer. Dere er hjertelig velkommen dit. Send meg en PM om du vil være med. Hm hvis man er medlem av en gruppe på face kan ikke andre se hva slags gruppe det er? eller iallefall navnet på gruppa? hva kaller dere gruppa? Jeg har ingen interesse av å utbasunere noe på face om at jeg er gravid derfor jeg spør...
Maya67 Skrevet 9. august 2012 #21 Skrevet 9. august 2012 Gruppen er "hemmelig". Dvs at det er kun medlemmer av gruppen som ser at du er medlem der og kan se dine aktiviteter der.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå