<3 drømmer <3 + <3 spire <3 Skrevet 30. juli 2012 #1 Skrevet 30. juli 2012 Men når babyen presser veldig ned, så har ikke det noe å si på modningen?? Det betyr bare at han skrur seg mere å mere ned i bekkene???
Gjest Flora med nr 3 <3 Skrevet 30. juli 2012 #2 Skrevet 30. juli 2012 Etter som jeg har hørt så har det ikke så mye med modningen å gjøre. MEN når hodet står sånn å stanger i livmormunnen innenfra så frigjøres dette hormonet som kan føre til modning. Men sånn jeg har forstått så er det ikke ensbetydende at nedpress og modning henger sammen.
<3 drømmer <3 + <3 spire <3 Skrevet 30. juli 2012 Forfatter #3 Skrevet 30. juli 2012 Tusen takk for svar tenkte meg vel egentlig at det ikke hadde så mye å si da får en smøre seg med tålmodighet å vente på vondene som kommer etter hvert hehe
CamillaJ Skrevet 31. juli 2012 #4 Skrevet 31. juli 2012 Hvilken salve/krem bruker du for tålmodighet? Bare lurer, da jeg godt kunne trengt et tips;)
<3 drømmer <3 + <3 spire <3 Skrevet 31. juli 2012 Forfatter #5 Skrevet 31. juli 2012 Hehe når jeg finner det ut skal jeg si ifra teller dager å timer nå kan du si
CamillaJ Skrevet 31. juli 2012 #6 Skrevet 31. juli 2012 Bra;) I dag fant jeg til min store lykke både Purelansalve (tydeligvis vanskelig å få tak i i Tromsø) og ammeinnlegg fra Chicco (enda vanskeligere å få tak i i Tromsø). Det hjalp litt på min motivasjon:D
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå