Gå til innhold

Når har/hadde dere ordiær ul?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har ikke før jeg er 20+0. Så lenge å vente... 6 uker til... Er så fristet til å bestille en privat om ca to uker, lurer jo litt på kjønn;) og selvfølgelig om alt er bra. Men koster 1200 kr da, litt mye egentlig..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har også sen UL; 19+6. Men har smugtittet allerede da! ;) Hvor bor du? Hvis du bor på Östlandet, kan jeg opplyse deg om at privat UL hos LillestrÖmgynekologene "bare" koster 600 kr!

Gjest Mammantil2prinser
Skrevet

Hvorfor stresse sånn? :)

Jeg var på ul i uke 20+3, var helt supert det!;€

Skrevet

Jeg var nå på Fredag 18+4 :) Fikk ikke vite kjønn nå heller, har en liten luring i magen...

Skrevet

Har det imorgen :) er da 17 uker :) gleder meeeeeeeeeeg , vil bare at dagen skal gå foooort :)

Skrevet

Har ul i uke 18 + 5, litt over 4 uker til. Gleder oss veldig til å se den lille og håper vi får vite hvilket kjønn det er:)

Skrevet

Hadde uke 18+2, tror jeg det var... Skjønner godt at du synes det er lenge å vente... Særlig siden du har fått vite timen så lenge på forhånd. Jeg fikk timen like før jeg skulle, så måtte ikke vente så lenge. Og jeg var nesten i 2.trimester da jeg fant ut at jeg var gravid, så alt har gått fort for min del!

Det er mye penger ja, og kort tid til den ordinære UL. Selv synes jeg den ordinære UL er så spesiell at jeg ikke ville gått på privat UL kun få uker i forveien. Men det er meg... ;)

Skrevet

Joda, ingen stress, bare så utålmodig;) Tiden går så utrolig sakte. Syns de er så trege her jeg bor. Virker som at de har det så utrolig travelt, knapt ledig tid til ordinær ul. Har alle tre svangerskapene fått ml uke 20 og 21..

Skrevet

Det er jo akkurat på grensen til hva som er anbefalt, er det ikke? Mener det blir vanskeligere å fastslå riktig termin når UL er sen...? Heldigvis var jeg heldig - var på første kontroll hos lege i uke 16 og fikk UL i uke 18...

Skrevet

Jeg hadde UL når jeg var 19+6 på vei.

Skrevet

Hadde da jeg var 18+3

Skrevet

Hadde da jeg var 19+0, og syns det var veeeldig lenge å vente! Vi droppet tidlig ultralyd i uke 12 (hadde tilbud fra sykehuset pga en tidligere spontanabort), og kombinasjonen av de to gjorde nok at ultralyden ble ENDA mer spesiell - vi hadde jo gledet oss så lenge! ;)

Skrevet

Var da jeg var 18+5

Skrevet

Ble satt tilbake på oul, og dermed var jeg 18+5 da jeg var på ul.

 

Skjønner du er utålmodig jeg da. Jeg betalte LETT for en tidlig ul i uke 13, av flere grunner, og betalte mye. For oss var det verdt det :)

 

Lykke til!

Skrevet

18+6, og det er faktisk tidlig i forhold til med de to første - da hadde jeg ultralyd da jeg var 20 uker på vei.

Denne gangen har jeg hatt tidlig ul, så ventetiden føles ikke så lang.

Skrevet

Jeg er gravid med nr4 og har fått time til ul i uke 18, noe jeg også har hatt med mine 3 første.

Skrevet

Jeg har om 8 dager! Da er jeg 17+3. Grugleder meg! Vi skal prøve å ikke spørre etter kjønn.. Så spennende... :)

Skrevet

Uke 18+6. Skal på riksen. Skal føde på Ahus, men fikk tilbud på riksen når vi var der på duotest og da takket vi ja.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...