Gå til innhold

Hjelp til valg av barnevogn !?


Anbefalte innlegg

Får novemberbaby, og lurer på hvilken av disse som egner seg best:

 

http://www.finn.no/finn/torget/tilsalgs/bilder?finnkode=36173327&reference=2012/7/vertical-5/23/7/361/733/27_93701065.jpg

27_1679732909.jpg

 

 

700 ,-

 

http://www.finn.no/finn/torget/tilsalgs/annonse?finnkode=36163717

 

1700 ,-17_1524525468.jpg

 

Vil jo helst ha den billige dersom det ikke er veldig stor forskjell på kvaliteten :)

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/143956879-hjelp-til-valg-av-barnevogn/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Jeg har selv Simo vogn som er kjøpt brukt på finn, 2003 modell brukt til 1 barn som jeg gav 1500 for. Er superfornøyd. Den er lun og god med stor bagdel (en av de største som er) som er fint når din baby er litt større på vinteren. Helt klart den vogna jeg har testet med best demping, så er godt for bay å ligge i uansett ujevnt terreng eller ikke.

Jeg har selv Simo vogn som er kjøpt brukt på finn, 2003 modell brukt til 1 barn som jeg gav 1500 for. Er superfornøyd. Den er lun og god med stor bagdel (en av de største som er) som er fint når din baby er litt større på vinteren. Helt klart den vogna jeg har testet med best demping, så er godt for bay å ligge i uansett ujevnt terreng eller ikke.

 

Ja, dette er vel 2006 modell =)

Vet du vekt på de? Er stor forskjell å trille en tung vogn i snø altså... så duo vil kanskje være best sånn sett. Og ikke minst å løfte inn og ut av bil. Jeg vurderte simo, men kjøpte en vogn som hadde halvparten av vekta!! Tung nok for meg den :P

 

Minuset er vel at du ikke får med sportsdel på duo vogna?

Annonse

Vet du vekt på de? Er stor forskjell å trille en tung vogn i snø altså... så duo vil kanskje være best sånn sett. Og ikke minst å løfte inn og ut av bil. Jeg vurderte simo, men kjøpte en vogn som hadde halvparten av vekta!! Tung nok for meg den :P Minuset er vel at du ikke får med sportsdel på duo vogna?

 

svigerinnen min har duovogn (brio) og der har lille på 3,5mnd ikke mer plass, så de bagene blir fort små! Er sportsdel på duovogner som du setter på etter bagen

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...