Anonym bruker Skrevet 24. juli 2012 #2 Skrevet 24. juli 2012 Generelt lite fornøyd med kvaliteten på Jysk.
Tredjemann på vei :D Skrevet 24. juli 2012 #3 Skrevet 24. juli 2012 Vi har ikke noe fra den serien, men har eikemøbler av serien Liva (ligner på Hampton-serien de har nå). Kjempefornøyd med kvaliteten, MEN tegningene til Jysk er noe herk, så vi sleit veldig med å få montert ene skapet riktig!
Gjest Ziva Skrevet 24. juli 2012 #4 Skrevet 24. juli 2012 Har Hampton, møblene er fine. Men man bør ha en SMULE tålmodighet når man skal montere de.
Regina Phalange Skrevet 24. juli 2012 #5 Skrevet 24. juli 2012 Har en Annika skjenk. Veldig fornøyd med utseende, lite fornøyd med kvaliteten. Ryggen på den buler ut og den har masse riper i seg selv om vi har behandlet den pent. Var et mareritt å sette sammen!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå