Milliun Skrevet 20. juli 2012 #1 Skrevet 20. juli 2012 Jeg er i uke 39 og kjenner mye mindre liv enn før. Babyen har vært veldig aktiv hele svangerskapet, men nå kjenner jeg lite til henne. Litt i hikking og noe "dytting" her og der innimellom. Hvordan er det for dere andre som har kommet like langt?
Virrus og Guttene + spiren <3 Skrevet 20. juli 2012 #2 Skrevet 20. juli 2012 (endret) jeg er 39 i morgen, men jeg kjenner han godt. er anderledes siden det er trangt, men kjenner han godt. kanskje om du er bekymret skulle fått jm eller lege til å lytte? har hatt dager der jeg nesten ikke har kjent han, men så er han "normal" igjen dagen etterpå. :-) og så pleier de jo å roe seg på slutten for å lade opp ;-) Endret 20. juli 2012 av Virrus og Guttene + spiren <3
gutt11spire12 Skrevet 20. juli 2012 #3 Skrevet 20. juli 2012 Du skal ikke bry deg om hva som defineres som mye liv,og spørre andre hva liv de kjenner. Når DITT barn forandrer sparkemønster,må du ringe føden og få det sjekket!!!!KJEMPEVIKTIG!!! Min første var ifølge sparkepapirer/tester i full fart da han forandret sparkemønster i uke 39/40, men han ble roligere til seg å være. Jeg reagerte på det,fikk komme på ul, og det var tomt med fostervann, så måtte settes igang raskt. Så ring føden for sjekk!!!
gutt11spire12 Skrevet 20. juli 2012 #4 Skrevet 20. juli 2012 Ps.og det er en farlig myte at de lader opp og blir roligere på slutten, de skal ikke det! Bevegelsene kan forandre seg,men de skal ikke bli roligere!
Stolt mamma og englemamma Skrevet 21. juli 2012 #5 Skrevet 21. juli 2012 har også dårlig erfaring med lite liv.. Satser på at alt er fint.. men ville tatt en skjekk :)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå