Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Jeg skal ha fryseforsøk i August og har hentet pillene og på pakka står det at jeg skal ta pilla første mens dag. Men jeg trodde at sykepleieren sa at jeg skulle begynne med de 04. august... men da har jeg ikke mensen!

 

Nå skjønner jeg ingenting og rikshospitalet har stengt denne og neste uke og jeg har fått mensen nå.

Hva gjør jeg da?

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/143955128-hjelp/
Del på andre sider

Fortsetter under...

Hei!

 

Du skal begynne første mensdag og da blir det innsett rundt dag 14, avhengig av hvor tykk slimhinnen i livmoren din har blitt. Problemet er at det da er stengt på Riksen helt fram til dag 13 for deg.. Du kan ta en sjanse og satse på at de rekker å ta deg inn likevel men du risikerer å bare måtte avbryte. Vet ikke om du da må gå en mens mellom før neste anledning eller om du får starte på nytt på første mens igjen..

 

Blir litt opp til deg om du vil ta sjansen på at de rekker det eller ikke :-) Velger du å starte på medisiner så send i hvert fall en mail nå så de får beskjed så raskt som mulig!

 

Jeg har 3 uker til termin i dag med TIN-forsøk på Riksen så det er absolutt verdt innsatsen. Lykke til!!!

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/143955128-hjelp/#findComment-144396986
Del på andre sider

Tusen takk for svar!

Jeg har kommet frem til at jeg venter til neste mens jeg.

kjipt om jeg må vente 2 måneder om jeg ikke skulle starte nå også har jeg kommet frem til at jeg gjør "minst" feil om jeg bare venter til jeg kommer i kontakt med dem

 

Prøvde og ringe og spørre om det var noen som kunne sjekke journalen min, men det var det ikke gitt. (Sentralbord dama ble sur på meg også..dumme dame) Dessuten er September min "lykke måned". alle gangene jeg har blitt gravid er september, så da satser jeg på det nå også:)

 

kommer forhåpentligvis tilbake i september jeg da:)

Lykke til dere!

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/143955128-hjelp/#findComment-144398029
Del på andre sider

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...