Gå til innhold

Den var positiv gitt...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Tok en test i dag,og av den lyyyyste det "GRAVID" :)

 

Nå har ikke jeg og sambo vært aktive prøvere - så langt der ifra! Men har vært uten p-piller siden april,så vi var jo klar over at det kunne skje ;) Og nå har det skjedd - igjen :) Denne gang ser det ut til å bli mars-barn. Nesten 4 år mellom første - og andremann :) Går en spennende tid i møte.

 

Er usikker når jeg hadde siste mens. Har ikke orket å holde styr på det siden vi ikke har vært aktive prøvere,men etter å ha sett litt på det, så har jeg funnet ut at ca. termin er 16.mars -13. Noen andre som har rundt den datoen?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hehe gratulerer! ;) jeg har foreløpig termin 16 Mars:)

Har en gutt på 4 år så blir 5 år i mellom dem..

Skrevet

Hei:-) gratulerer så mye:))

Har gjort akkurat det samme som dere faktisk, sljttet i april og fikk positive tester i dag:) vi har heller ikke vært aktive prøvere nå, mer forelsket og oppslult i hverandre igjen vil jegc si;p

 

Etter siste mens å beregne er termin ca 18.mars<3

Skrevet

Har forøvrig en på 6 så det blir 7 år mellom:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...