Ludviksmamma Skrevet 27. juni 2012 #1 Skrevet 27. juni 2012 Hei. Jeg har 21 dager igjen, og svetter, så grusomt. Selv om jeg sitter helt i ro, aircondition på, og lette klær, svetter så det renner fra panne og kropp. Ikke hele tiden, men kommer som "anfall"... Har ikke feber... Noen flere enn meg?
Lillegullskatt Skrevet 27. juni 2012 #2 Skrevet 27. juni 2012 Jaaaaaa!!!!! Har bare noen dager igjen nå, og svetter ja! Bare veldig glad at det ikke er 20 grader og strålende sol deilig med overskyet og 12 grader nå
Alvepia *happy mum* Skrevet 27. juni 2012 #3 Skrevet 27. juni 2012 Jepp, kjenner det igjen. Føle jeg bare kunne holdt meg i dusjen, det renner like mye som i dusjen til tider. Å ikke minst lukter det like fort også, så føler meg ikke komfortabel ute blandt folk. Har 17 dager igjen.
Medulla Skrevet 27. juni 2012 #4 Skrevet 27. juni 2012 Samme her, 12 dager igjen, og har hatt det sånn et par uker. Merker det skjer spesielt i forbindelse med kynnere. Jordmor sa det var vanlig at gravide har samme symptomer som kvinner i overgangsalder:-P
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå