babysyk_74 Skrevet 24. juni 2012 #1 Skrevet 24. juni 2012 Endelig er man nådd 12 uker.Oppdaget jeg var gravid 3+2 uker og da virket 12 uker som ett vondt år...hehe Men når jeg ser tilbake har det jo gått ganske fort:) I morgen er det duotest på riksen.Skal bli herlig å se en sprellende baby der inne.Det er 14 år siden jeg var gravid sist og tror at det går ikke 100% opp for meg før jeg ser det vesle tassen i morgen
Connie86 Skrevet 25. juni 2012 #3 Skrevet 25. juni 2012 Det er deilig å komme så langt, nå kan vi senke skuldrene og nyte det:) Jeg skal på privat UL i morgen, var på UL på fredag også og det var helt utrolig å se den lille sprelle og kose seg der inne:) Er bare synd at det er så mange som har mistet. Er overlykkelig for at det har gått så bra for oss. Jeg er nå 12+4 og vi fortalte det til familie og venner i helga så å gleder vi oss masse til tiden som kommer:)
babysyk_74 Skrevet 25. juni 2012 Forfatter #4 Skrevet 25. juni 2012 Legen på UL i dag påstår at jeg er 13+1..1 uke frem er greit det:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå