lotte-75 Skrevet 23. juni 2012 #1 Skrevet 23. juni 2012 Hei Jeg skulle hente 3 Gonal F 75 IE på apoteket Men de hadde bare 2. De sjekket i Vestfold, Telemark og Oslo og på hovedlageret i Oslo men det var helt tomt......... jeg trenger 1 Gonal F til tirsdag. Er der noen der ute som vet om et apotek som har en på lager. Hilsen en kjempe fortvilet jente:((((((
veivalg Skrevet 23. juni 2012 #2 Skrevet 23. juni 2012 Huff, en fortvilet situasjon. Håper virkelig det ordner seg for deg! Skjønner ikke hvordan det kan gå tomt for slike medisiner..
MissTaurus Skrevet 23. juni 2012 #3 Skrevet 23. juni 2012 Hei Sjekk med Vitusapotek Volvat eller Aleris, Oslo. Evt Rikshospitalets apotek eller Ullevål.
omatt Skrevet 23. juni 2012 #4 Skrevet 23. juni 2012 Jeg har en uåpnet eske gonal-f liggende som jeg skal selge. 900 IE. 1800 kroner. Bor i Oslo sentrum. Send meg pm om du er interessert.
lotte-75 Skrevet 23. juni 2012 Forfatter #5 Skrevet 23. juni 2012 Hei igjen:) Ja det skulle ikke vært mulig å gå tom for medisiner.... veldig rart. Men tusen takk for rådet om å ringe rundt selv på apotek Miss Taurus. Jeg fikk tak i Gonal F på Vitus apotek Colosseum i Oslo. De skulle sende den hjem til meg i posten siden jeg bor et godt stykke unna. Er skikkelig lettet nå ja :)
lotte-75 Skrevet 23. juni 2012 Forfatter #6 Skrevet 23. juni 2012 Jeg har en uåpnet eske gonal-f liggende som jeg skal selge. 900 IE. 1800 kroner. Bor i Oslo sentrum. Send meg pm om du er interessert. Fikk tak i gonal-f på 75 IE på colosseum apotek. Men takk for at du tilbød meg
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå