Alvepia *happy mum* Skrevet 20. juni 2012 #1 Skrevet 20. juni 2012 Er 37 uker i morgen, satt i gyngestolen da jeg måtte hoste og samtidig ble det RIMELIG vått i trusa gitt, akkurat som en skikkelig SPLASH!! Kan det bare ha vært at jeg tissa på meg? ikke noen misfarge!
tre håpefulle Skrevet 20. juni 2012 #2 Skrevet 20. juni 2012 Spørst hvor mye splash det var da.. Renner det fortsatt når du reiser deg da, eller hoster? Når vannet mitt gikk, da jeg skulle reise meg fra do og var ferdig å tisse, så bare fortsatte det å renne. Så da ble jeg rimelig sikker på at det var fostervann..
Alvepia *happy mum* Skrevet 20. juni 2012 Forfatter #3 Skrevet 20. juni 2012 Nei kan ikke si at det renner noe ellers nå, men så tenkte jeg på det jordmor sa på mandag at hode var ikke helt festet å gikk vannet ville hode legge seg som en propp så det trengte ikke å komme så mye :S *forvirret* Kjenner det "kribler" "kiler" i underlivet derimot :S Føles ut som det renner av å til, har på meg truseinnlegg/bind. Tenkte kanskje å se det litt ann før jeg ringte føden, men når jeg sjekket trusen var det jo bare blank veske uten lukt - eller kjenner en "lukt" men syns ikke det lukter urin :S Hmmm... ble litt opp ned her gitt!
Alvepia *happy mum* Skrevet 20. juni 2012 Forfatter #4 Skrevet 20. juni 2012 Har ellers vært i "dårlig" form i dag, kvalm, kraftig halsbrann og MASSE kynnere som kommer å går med jevne mellomrom. Luft i magen... (vet ikke om noe av dette har å si da)
BABY-JENTE Skrevet 20. juni 2012 #5 Skrevet 20. juni 2012 Heldig du er. Jeg vedder på at du er i fødsel :-D Om du ikke føder i dag, så føder du sikkert i morgen. åh, så misunnelig jeg er på deg!
Squirrel79 Skrevet 20. juni 2012 #6 Skrevet 20. juni 2012 Høres veldig ut som du beskriver det sånn jeg opplevde det sist. Satt på do og hørte et knepp. Det kom litt vann, som jeg trodde var tiss. Men merket utover dagen at jeg "lakk" litt når jeg reiste meg opp, satte meg ned etc. Hadde også på meg bind, som ble litt vått etter hvert. Begynte å mistenke at det var vannet som hadde gått, og etter 24 timer ringte jeg føden. De ga meg beskjed om å komme med en gang. Det var vannet som hadde gått, og da satte deg meg i gang med en gang pga. infeksjonfare.
Bamsemams74 Skrevet 20. juni 2012 #7 Skrevet 20. juni 2012 Jeg var på kontroll hos jormor i dag og hun sa at du skal ringe føden med en gang vannet går. De vil så gi deg beskjed om hvordan du skal forholde deg videre.
Alvepia *happy mum* Skrevet 20. juni 2012 Forfatter #8 Skrevet 20. juni 2012 Da har vi vært på føden, men ingen jente på tur ut enda nei. Dem var litt usikker på hva det kunne ha vært men mest sannsynlig har jeg nok tissa meg loddrett ut hehehe.... Men Skal tilbake i morgen tidlig for dobbel sjekk så fremst det ikke skjer noe mer i kveld/natt!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå